Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Nestlé Damak Sütlü Çikolata Kaplı Antep Fıstıklı Draje, 50 g 10,72TL

GirayHan

80+ Gold
İNDİRİM BİTTİ

Nestlé Damak Sütlü Çikolata Kaplı Antep Fıstıklı Draje, 50 g

10,72TL NESTLE4 ve CIKOLATA4 kodlarını satın alım sırasında kupon alanına giriniz.

Kodlar sadece kampanyayı ilk kullanan kişiler için geçerlidir.

Aşağıda ki görselede ki gibi sepete ekleme yapınız.

1683141121110.png

Son düzenleme:

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,755
İsim
bilo
Discord
b1l0

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
906
İsim
Ömer Murat KARACA
Amazon satıcılı şekilde ekledim, yine de geçersiz kupon kodu diyor :(

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar daha önce bu promosyonu içeren ürünleri satın aldıysanız bu indirimden faydalanamazsınız.Mesela bende nestle damak aldım bende yararlanamıyorum :) Önce ki fırsatttan yararlanan arkadaşlar almasın ki hiç alamayan varsa aramızda onlar faydalansın bence :) Bu arada kodlar büyük küçük duyarlıdır.Bilginize.

Vitorrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Tahir Öztürk
Arkadaşlar daha önce bu promosyonu içeren ürünleri satın aldıysanız bu indirimden faydalanamazsınız.Mesela bende nestle damak aldım bende yararlanamıyorum :) Önce ki fırsatttan yararlanan arkadaşlar almasın ki hiç alamayan varsa aramızda onlar faydalansın bence :) Bu arada kodlar büyük küçük duyarlıdır.Bilginize.
keşke bundan alsaymışım ya bunun sınırı yok galiba istediğin kadar alabiliyorsun

123kral14

80+ Silver
büyük küçük duyarlıdır derken ne demek istedin

oEnesQlf

80+ Silver
Daha önce bu kampanyayı kullanmadım ama hata veriyor

Top Bottom