Neler Yeni

Netgsm mobil hat nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Cihan Kurubaş
Turkcell taahhütüm 1 ay sonra bitecek. Şu anda Turkcell'de 10 GB internet + 1000 DK + 500 SMS paketini 120 TL'ye kullanıyorum. Aynı ve benzer tarifeler internet sitesinde minimum 350 TL'den başlıyor ve daha da gidiyor. Netgsm ile arasında 3 kat fark var neredeyse fiyat olarak. Ama bu firmanın nasıl olduğunu hiç bilmiyorum, bundan 5-6 ay önce duymuştum ismini. Eğer aklıma yatarsa Netgsm'e geçiş yapmak istiyorum. Önerir misiniz firmayı, geçiş yaparken ve sonrasında bir sıkıntı yaşar mıyım?

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Kullananlar şu anlık memnun lakin müşteri hizmetleri biraz yavaş diyorlar. Fiziksel şubesi de yok zaten. Tüm desteğin sanaldan olacak. İnternet bankacılığından SMS alma mevzuunda sorun yaşayan da var, yaşamayan da. Yeni bir firma, şans vermek gerek. Taahhüt yok zaten, dene. Beğenmezsen üç büyüklerden birine dönersin. :D

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,321
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Bankalardan SMS alma konusunda sorun alanlar varmış galiba onun dışında denenebilir

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Bazı bankalardan doğrulama SMS i için anlaşmalarının olmadığı ve çalışmalarının devam ettiği yazıyordu bir ara sitesinde onu düzelttilerse bende 2. bir hat olarak almayı düşünüyorum kullananlar varsa bilgi verirse iyi olur

Top Bottom