Neler Yeni

Yardım Newegg 600 TL Fazla Kesti

Covid19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
co
Geçmiş olsun onun dağ gibi vergisini ödeyeceksin :(
Kardeşim boş boş yorumlar yapma sahibinden'de neweeg'den alan kişiler ile iletişime geçtiğimde hiç birisi ekstra bir vergi ödediğini söylemedi.He tabii ki şans meselesi gümrük görevlisi belki kıllanıp sıkıntı çıkartır orasına bir şey diyemem ama burada gelip milletin içine kurt düşürmene gerek yok bana sorunsuz bir şekilde gelirse inşallah rehberini yapıp tüm herkesin faydalanmasını sağlayacağım.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Kardeşim boş boş yorumlar yapma sahibinden'de neweeg'den alan kişiler ile iletişime geçtiğimde hiç birisi ekstra bir vergi ödediğini söylemedi.He tabii ki şans meselesi gümrük görevlisi belki kıllanıp sıkıntı çıkartır orasına bir şey diyemem ama burada gelip milletin içine kurt düşürmene gerek yok bana sorunsuz bir şekilde gelirse inşallah rehberini yapıp tüm herkesin faydalanmasını sağlayacağım.
Valla 5 kuruşluk ürüne bile 20 lira vergi alıyorlarmış.
Şans işi biraz.

Covid19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
co
Gümrük işlemlerinden sonra bilgilendirin bizi tekrardan. Extra vergi alındı veya alınmadı şeklinde lütfen.
Kardeşim laptop şuanda kucağımda duruyor laptobu kuruyorum.5 iş günü içerisinde UPS kargo ile geldi hiç bir sorunu yok özelliklerine falan baktım aynısı.Oyun testi falan filan yapmadım daha yeni geldiği için.Gümrük falan filan işleriyle hiç uğraşmadım direkt kapıma kadar getirdiler.13.100 TL ödemiştim onun haricinde 1TL bile fazla para ödemedim.Sadece dikkat et banka yurtdışı alışverişlerde 500-600 tl kesiyor ben de kesmişti ama geri aldım.Onun haricinde ups seni arıyor tc kimlik no istiyor laptop gümrüğe gelince bize öyle yaptılar başka hiçbir şey ile uğraşmadım sadece tc kimliği aradılar söyledim ve laptop geldi haberin olsun.

NITRO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yavuz
Kardeşim laptop şuanda kucağımda duruyor laptobu kuruyorum.5 iş günü içerisinde UPS kargo ile geldi hiç bir sorunu yok özelliklerine falan baktım aynısı.Oyun testi falan filan yapmadım daha yeni geldiği için.Gümrük falan filan işleriyle hiç uğraşmadım direkt kapıma kadar getirdiler.13.100 TL ödemiştim onun haricinde 1TL bile fazla para ödemedim.Sadece dikkat et banka yurtdışı alışverişlerde 500-600 TL kesiyor ben de kesmişti ama geri aldım.Onun haricinde ups seni arıyor tc kimlik no istiyor laptop gümrüğe gelince bize öyle yaptılar başka hiçbir şey ile uğraşmadım sadece tc kimliği aradılar söyledim ve laptop geldi haberin olsun.
Çok sevindim senin adına. Tekrardan hayırlı olsun. Memleketimizin fırsatçılarından paranın büyük kısmını korumuş oldun. Allah mavi ekran göstertmesin güle güle kullan.

yyasinn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yasin TURAN
Hocam İstanbul'a mı sipariş ettiniz bu kadar erken geldi ? Kartta ödeme yaptığınız zaman hemen TL olarak mı çekim yaptılar ? 1+3 yıl garanti yazmışsın biraz açar mısın bu konuyu?

Top Bottom