Neler Yeni

Nike Precision 6 İyi Midir?

denizius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
deniz fersiz
aktif basket oynamak için mi kullanacaksın yoksa gündelik giyim mi

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,734
İsim
ege erdem demirelli
Hocam urun orjinal mi? Fiyat ucuz geldi.

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Ramazan Yiğit Demir

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,734
İsim
ege erdem demirelli
alınabilir güzel ayakkabı yakın çevremde kullanan 2 3 kişi var hepsine sordum hepside ayakkayı beğendiğini söyledi. Gerçi onlar gündelik yaşamda giyiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

orjinal hocam f/p açısından çok güzel ayakkabı
42-43 olsaydi siyah beyaz renkten alirdim. Fiyati iyi ve aradigim gibi genis tabanli. En son hummel almistim 1.3k inanilmaz koku yapti ve hemen yirtildi (futbol-basketbol oynamiyorum) Bu cok iyiymis.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
Muhammet Çağrı
dışarda hiç giymem,3 günde bir altını yıkarım diyorsan iyi ayakkabı.

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Ramazan Yiğit Demir

denizius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
deniz fersiz
dışarda altını çabuk eritirsin gibi sadece saha içinde giyip temiz kullanırsan iyi ayakkabıdır

alppotter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Doruk Alp
dışarda altını çabuk eritirsin gibi sadece saha içinde giyip temiz kullanırsan iyi ayakkabıdır
Teşekkürler, hem indoor hem de outdoorda kullanabilecegim dayanikli ve fiyati buralarda olan ayakkabi onerebilir misin acaba? tarmak se500 vardi bir tane sanırım yanlis hatirlamiyosam ona outdoor icin iyi diyolardi ne dersiniz?

denizius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
deniz fersiz
Teşekkürler, hem indoor hem de outdoorda kullanabilecegim dayanikli ve fiyati buralarda olan ayakkabi onerebilir misin acaba? tarmak se500 vardi bir tane sanırım yanlis hatirlamiyosam ona outdoor icin iyi diyolardi ne dersiniz?
tam olarak fiyat aralığınızı ve ayakkabıdan neler beklediğinizi öğrenebilir miyim iyi bir malzeme kalitesi mi yoksa yastıklama mı sizin için ön planda
ek olarak ayakkabıyı uzun kullanmak istiyorsanız benden size tavsiye bütçenizin yettiğince çok ayakkabınız olsun ne kadar çok ayakkabı o kadar geç eskime (mesela eğer okula gidiyorsanız 500tllik bir ayakkabı da okuldaki işinizi görür diğer ayakkabınızı dışarıya giyebilirsiniz okuldaki kullanım yıpratıyor ayakkabıyı.)
ayakkabınızı dikkatli kullanın basket ayakkabısı ile asla topa yere vurmayın ayaklarınızı yere zemine sürtmeyin
ayakkabıyı düzenli temizleyin
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu ayakkbıyı diyorsanız bu bileği taşıyabileceğinizi düşünüyorsanız güzel ayakkabıdır elime alıp inceleme fırsatı bulmadım hiç
ben size bu kanalları önereyim istediğiniz ayakkabıların videolarını bir izleyin güzel inceliyorlar

Top Bottom