Neler Yeni

Ninjutso Sora alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Çağatay
Şu an kullanmaktayım. Gerçekten kullandığım en iyi fare. Viper mini'den geçiş yapınca bayağı bi rahatladım. Yanına wraith skatez almayı ve yazılımından 1000hz'e çekmeyi unutmayın.
Red edition alınır mı bide sekme sorunu yada sensör sorunu yaşadınız mı bu videodaki gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu an kullanmaktayım. Gerçekten kullandığım en iyi fare. Viper mini'den geçiş yapınca bayağı bi rahatladım. Yanına wraith skatez almayı ve yazılımından 1000hz'e çekmeyi unutmayın.
Hocam aşağıdaki mouse padide neden aldınız aşık oldum resmen bide içinden yedek skatez çıkmıyormuydu
valoranta aim tuturabiliyormusunuz ait tuturmak zor oluyor diyolarda

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ahmet Pamir
Red edition alınır mı bide sekme sorunu yada sensör sorunu yaşadınız mı bu videodaki gibi

Hocam aşağıdaki mouse padide neden aldınız aşık oldum resmen bide içinden yedek skatez çıkmıyormuydu
valoranta aim tuturabiliyormusunuz ait tuturmak zor oluyor diyolarda
Red edition 1000 tane üretildi. Wraithde de 50 adet stoğu var. O yüzden aldım.
Fare'yi dünden beri kullanıyorum böyle bi sorun yaşamadım ama sen yaşarsan bile değişim yapacaklarını düşünüyorum.
Yedek skatez içinden çıkıyor ama ben direkt wraith skatez taktım fark ediyor bayağı.
Mousepad link
Valoda aim çok rahat tutuluyor kolay bir oyun zaten.

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Arda Saraçoglu

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Evet

Japonda olabilir hatirlamiyo.

Euro dolar düştü, ve kendi sitesinden 2k ya en fazla 2100e geliyo şuan bile bazilari kendi sitesinden aliyo zam yapsa bilmeyen kişiler hariç kimse almaz buyuk ihtimal
Euro dolar düştü mü PUAHAH, sen 2 haftaya euroyu gör bakalım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Çağatay
Fare'yi dünden beri kullanıyorum böyle bi sorun yaşamadım ama sen yaşarsan bile değişim yapacaklarını düşünüyorum.
Yedek skatez içinden çıkıyor ama ben direkt wraith skatez taktım fark ediyor bayağı.
Mousepad link
Sorularıma cevap verebilecek varmı

Mousepad link
He şimdi gördüm sağol hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Çağatay
Mousepad link
Hocam ya nedense bu video benim çok kafama takıldı ben zaten alırsam 1-2 haftaya alırım ben size buraya 2 hafta sonra yazsam bu sorunla alakalı bişi yaşadınız mı 2 hafta sonra öyle yapsak olur mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Çağatay
bir şey soracağım bu attığım video var ya sıkıntılı diye sensörle alaklıysa fareyle alakalı değil 3395 sensörle alaklı olmaz mı yani bu sorun Lamzu Atlantis'te de olmaz mı olursa.

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth
Hocam baya değişik şikayet çok site ile alakalı
Her satıcı ile ilgili şikayet var hocam. Bu mouseların garantisi üretici garantisi eğer mouse sorunlu ise bu mouse u iade/değişim yapmak satıcının zararına olmaz. Satıcıyı ilgilendiren bir durum yok burda.

Top Bottom