Neler Yeni

Nintendo Switch Oled vs Xbox Series S

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Seyithan Yavuz
Arkadaslar selam, bende xbox one s var satip ustune para ekleyip bir konsol almak istiyorum. Aklimda series s almak var aslinda ama nintendo switch nedense gozume guzel geldi, sizce hangisini alayim kararsiz kaldim.
Bu arada nintendo alirsam buyuk ihtimal cip taktiririm o oyun fiyatlariyla ugrasilmaz

332merek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
kerem kılıç

Xbox Series S​

WhoCares

80+ Gold
Arkadaslar selam, bende xbox one s var satip ustune para ekleyip bir konsol almak istiyorum. Aklimda series s almak var aslinda ama nintendo switch nedense gozume guzel geldi, sizce hangisini alayim kararsiz kaldim.
Bu arada nintendo alirsam buyuk ihtimal cip taktiririm o oyun fiyatlariyla ugrasilmaz
switch oyun fiyatlarina bir bak ondan sonra tekrar düşün derim

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
yunusemre
tabıkıde serıes s

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Reşat Menekşe
Instagram
resatmnkse
Daha once Nintendo switch aldim. Ben çok kullanmadim ama kullanmamam kötü oldugundan değil oyun istegim olmamasindan. Oyun oynama kategorin yüksekse çok eğlenebilecegin bir şey olur. Daha sonrasinda satar xbox alirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Seyithan Yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani eğer el konsolu istiyorsan steam deckdir razer dir lenovo dir asus dur bak zaten switch oyunlarini emulatörden oynarsın
Butce olsa zaten konuyu acmam direk alir decki, rog allyi keyfime bakarim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha once Nintendo switch aldim. Ben çok kullanmadim ama kullanmamam kötü oldugundan değil oyun istegim olmamasindan. Oyun oynama kategorin yüksekse çok eğlenebilecegin bir şey olur. Daha sonrasinda satar xbox alirsin
Buyuk ihtimal direk series s alirim hocam ya oyun fiyatlarida iyi birde one s den kalan oyunlarda var

WhoCares

80+ Gold

Buyuk ihtimal direk series s alirim hocam ya oyun fiyatlarida iyi birde one s den kalan oyunlarda var
ileriye dönük yatirim olurdu ama jailbreak yaptirdiktan sonra geri dönüşü olacakmı o cihazin oda var

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Feyzan
Series S
baba bi kere her ne kadar zamlanmaya devam etsene gamepass diye bir gerçek var microsoft store de diğer platformların mağazalarına göre biraz daha ucuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Reşat Menekşe
Instagram
resatmnkse

Tabi sen bilirsin. Çipli nintendo keyif verir seyyar olduğu için. Ve kollarindaki hareket sensörleri gercekten oyun keyfini arttirir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,134
Üyeler
148,982
Son üye
Aratos
Top Bottom