Neler Yeni

Xbox series one x vs ps4

asko56

80+ Bronze
nasil 30fps ben fortnite cod vb oyunlari 60fps oynuyordum evdeki ps mde ve yeni alacagim ps yi temizlettirmeyi dusunuyorum
ps4 pro da 60 onlar slimde 30 olması lazım bir bakayım

edit: baktım düz ps4 de cod 60 fps mis

Etoow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Ertuğrul
ps4 pro da 60 onlar slimde 30 olması lazım bir bakayım

edit: baktım düz ps4 de cod 60 fps mis
tesekkurler ea fc24 de kasmazsa dusunmeden bugun satin almaya gidecegim alirken dikkat etmem gereken seyler var midir sizce

asko56

80+ Bronze
tesekkurler ea fc24 de kasmazsa dusunmeden bugun satin almaya gidecegim alirken dikkat etmem gereken seyler var midir sizce
canada oldugu için çok problem olmaz tek problem termal macun ve toz pisligi ve ps4 e muhakakk bir sata ssd alın

Etoow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Ertuğrul
canada oldugu için çok problem olmaz tek problem termal macun ve toz pisligi ve ps4 e muhakakk bir sata ssd alın
sata ssd nasil olcak kucuk mu ozel falan mi oneri yapabilir miisniz ps4 slim icin

asko56

80+ Bronze

asko56

80+ Bronze
tesekkurler 970 evo m.2 ssd alicam 500gb
m2 ssd destegi sadece ps5 de vardır ps4 ler için sata 3.0 düz ssd destegi vardık 1 tb sata 3.0 ssd alıp takarsınız sonrada pro cihazınız gelince pro cihazınıza takar devam edersiniz

Etoow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Ertuğrul
ssd takinca yapmam gereken baska bir sey var mi veya hdd ile geliyor galiba onu cikarmam gerekiyor mu
m2 ssd destegi sadece ps5 de vardır ps4 ler için sata 3.0 düz ssd destegi vardık 1 tb sata 3.0 ssd alıp takarsınız sonrada pro cihazınız gelince pro cihazınıza takar devam edersiniz

asko56

80+ Bronze
ssd takinca yapmam gereken baska bir sey var mi veya hdd ile geliyor galiba onu cikarmam gerekiyor mu
videolarını araştırın hocam çok basit attım aslında ingilizce olan anlayabiliceiginz bir video izleyin yeter zaten söyledim 1 ssd digeri ise toz ve macun bu başka bir şey yapmaya gerek yok

Etoow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Ertuğrul
videolarını araştırın hocam çok basit attım aslında ingilizce olan anlayabiliceiginz bir video izleyin yeter zaten söyledim 1 ssd digeri ise toz ve macun bu başka bir şey yapmaya gerek yok
hocam kusura bakmayin son bir soru sorucam satin alacagim kisiye cod kurmasini istemistim kontrol etmek icin ve kendisi isi olmadigini ve kuramayacagini belirtti ayrica sunu da soyledi 25 oyundan sadece 4 unu kontrol ettim buna cod dahil degil digerlerinin calisip calismadigini bilmiyorum dedi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyunlari indirmeden calisip calismadiklarini ogrenmemin bir yolu varmi hepsi cd

Top Bottom