Neler Yeni

Xbox series one x vs ps4

Etoow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Ertuğrul
Merhaba arkadaslar ben konsol ve controller almak istiyorum fakat kararimi tam veremedim black friday yani 22nov da xbox series s in 280dolara dusme ihtimali var ama kesin degil amerikada dusucek , 2.el ps4 var 2 kumanda ve 25 guzel oyunla beraber 220 dolar ve xbox one x var 1 kontroller ve sadece konsol ile beraber 200 dolar sizce ne yapmak daha mantikli olur suan series s almak istiyorum ama 22ye kadar beklersem ve indirime girmezse bu ps4un indiriminin biteceginden korkuyorum cunku o ps yi alirsam fazladan oyun almama gerek klamayacak oynamak istedigim butun oyunlara sahip . Normalde ps5 almak isterdim sadece 500 dolara dusuyor black friday ile fakat butcem kisitli 300 un ustune cikamiyorum maalesef kendimi zorlayarak (ps5 alirsam 1 ay parasiz kalicam)

Son düzenleme:

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
YILDIRIM
Bence en mantıklı hareket ps5 almak olur bütçeni zorlayabilirsen ps5 al.

Etoow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Ertuğrul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence en mantıklı hareket ps5 almak olur bütçeni zorlayabilirsen ps5 al.
1 ay ac kalmak zorunda kalirim cunku 1000 dolarim kaldi ve bu parayi 8 ay idareli kullanmam laizm ilk geldigimde biraz fazla para harcadim 2 ayda

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,778
İsim
Mert Can Ergün
Merhaba arkadaslar ben konsol ve controller almak istiyorum fakat kararimi tam veremedim black friday ile xbox series s 280 dolara dusecek ama ps4 de fiyat dususu yok fakat 2.el olarak 150-250 dolar arasina 2 kumanda ile birlikte bulabilirim sizce fazla verip 0 xbox series s mi almam lazim yoksa bulabildigim en dusuk fiyata ps4 mu ? Normalde ps5 almak isterdim sadece 500 dolara dusuyor black friday ile fakat butcem kisitli 300 un ustune cikamiyorum maalesef kendimi zorlayarak (ps5 alirsam 1 ay parasiz kalicam)
Ailenle yaşıyorsan ps5 al tek yaşıyorsan xbox x al
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 ay ac kalmak zorunda kalirim cunku 1000 dolarim kaldi ve bu parayi 8 ay idareli kullanmam laizm ilk geldigimde biraz fazla para harcadim 2 ayda
Nerde yaşıyorsun

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,851
İsim
İsim İSİMOĞLU
Hocam güç olarak Series S yok eder ama PS oyunları oynamak isteyebilirsiniz. Ki ben isterim yani GOW, TLOU, RDR2 vs.

Şahsen PS4

2. El PS5 fiyatları ne alemde?

Etoow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Ertuğrul
Ailenle yaşıyorsan ps5 al tek yaşıyorsan xbox x al

Nerde yaşıyorsun
kanadada host ailem ile birlikte yasiyorum kanadali yani biyolojik ailem tr de

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,778
İsim
Mert Can Ergün

Etoow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Ertuğrul
Hocam güç olarak Series S yok eder ama PS oyunları oynamak isteyebilirsiniz. Ki ben isterim yani GOW, TLOU, RDR2 vs.

Şahsen PS4

valla mantikli olani soruyorum butcem de goz onune alindiginda illa ps oyunlari oynayacagim diye bir sey yok cogunlukla fifa oynayacagim

Nasıl bir yer hocam oraya gitmek zor mu ailen biraz destek verir ps5 alırsan
sinavlara giriyorsun mulakat falan geciyorsun sonra durumun iyiyse zaten kolay bir sekilde gidiyorsun. Ailem destek vermez daha fazla gectigimiz 2 ayda 2400 dolara yakin harcadim

Nasıl bir yer hocam oraya gitmek zor mu ailen biraz destek verir ps5 alırsan
sinavlara giriyorsun mulakat falan geciyorsun sonra durumun iyiyse zaten kolay bir sekilde gidiyorsun. Ailem destek vermez daha fazla gectigimiz 2 ayda 2400 dolara yakin harcadim

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,851
İsim
İsim İSİMOĞLU
valla mantikli olani soruyorum butcem de goz onune alindiginda illa ps oyunlari oynayacagim diye bir sey yok cogunlukla fifa oynayacagim

Çoğunlukla FIFA takılacaksanız Xbox One S falan alın paranız cebinizde kalsın.

Etoow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Ertuğrul

Şahsen PS4

2.el ps5 fiyatlari 500 civarinda geziyor altina indigini gormedim hic benim bulundugum sehrin yakinlarinda

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,778
İsim
Mert Can Ergün

Fifa oynacaksan ps4 al online tarafında kullanıcı daha fazla

Etoow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Ertuğrul

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,851
İsim
İsim İSİMOĞLU
Durumunuz anladığın kadarı ile biraz sıkıntı

cogunlukla fifa ve fortnite takilacagim icin 100 dolara ps4 buldum diyelim mesela nasil olur

online oynamayacagim daha cok ev arkadasimla ve okuldan arkadaslarimla oynacagim
10 numara olur

100 dolara PS4 falan deme bana hocam ağlarım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,035
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse