Neler Yeni

NiPoGi AM02 PRO AMD Ryzen 7 5700U Alınır Mı?

erkamacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Erkam
Merhaba muhasebe işleriyle uğraşan bir ofis için bilgisayarları yenileyeceğiz, F/P mini PC yada kasa toplamayı düşünüyorduk lakin aşağıda linkini verdiğim mici PC dikkatimi çekti. Ne dersiniz işimizi görür mü? Excel, muhasebe programı vesaire yapılacak. Ekran kartından çok işlemci gücü iyi olmalı çünkü veri işliyoruz.

Link

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ahmet
mini pc ler fp değil fazla ısınır gereksiz pahalıdır ki buna daha monitör alman gerektiğini saymıyorum bile
Mesaj otomatik birleştirildi:

mini pc ler fp değil fazla ısınır gereksiz pahalıdır ki buna daha monitör alman gerektiğini saymıyorum bile
usta sözümü geri alıyorum şimdi baktım bu alınır

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
mehmet demirel
Merhaba muhasebe işleriyle uğraşan bir ofis için bilgisayarları yenileyeceğiz, F/P mini PC yada kasa toplamayı düşünüyorduk lakin aşağıda linkini verdiğim mici PC dikkatimi çekti. Ne dersiniz işimizi görür mü? Excel, muhasebe programı vesaire yapılacak. Ekran kartından çok işlemci gücü iyi olmalı çünkü veri işliyoruz.

Link
alinir altina 8 lik fanda olsa isinmazda super olur

erkamacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Erkam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

usta sözümü geri alıyorum şimdi baktım bu alınır
Monitör var hocam FHD. Uzun yıllar götürür mü? 5700U ısınan bir işlemci mi bilgim yok.
YouTube burada teardown ve Witcher 3 testi yapmış CPU sıcaklığı fena değil gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ahmet
Monitör var hocam FHD. Uzun yıllar götürür mü? 5700U ısınan bir işlemci mi bilgim yok.
YouTube burada teardown ve Witcher 3 testi yapmış CPU sıcaklığı fena değil gibi.
hocam belki o mini pc değil laptop olduğundan dolayı farklı sıcaklık değerleri alınabilir ama çok sıkıntı bence ideal sıcaklıklarda olur en kötü senede 1-2 kez içini açıp macun bakımını yaparsan sıkıntı olmaz
Normal Gündelik Kullanım için uzun yıllar götürür,oyun için ise beklentisi benim gibi düşükse fersah fersah yeter

erkamacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Erkam
hocam belki o mini pc değil laptop olduğundan dolayı farklı sıcaklık değerleri alınabilir ama çok sıkıntı bence ideal sıcaklıklarda olur en kötü senede 1-2 kez içini açıp macun bakımını yaparsan sıkıntı olmaz
Normal Gündelik Kullanım için uzun yıllar götürür,oyun için ise beklentisi benim gibi düşükse fersah fersah yeter
Videodaki linkini attığım mini PC'nin aynısı hocam. Dediğim gibi excel, muhasebe programları ve internette dolaşmak, YouTube vesaire için kullanılacak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ahmet
Videodaki linkini attığım mini PC'nin aynısı hocam. Dediğim gibi excel, muhasebe programları ve internette dolaşmak, YouTube vesaire için kullanılacak.
he ben videoya bakmadım mini pc olmasına rağmen sıcaklık düşükse yapış yanına da bi 75hz full hd hdmi monitör çak tamamdır

erkamacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Erkam
he ben videoya bakmadım mini pc olmasına rağmen sıcaklık düşükse yapış yanına da bi 75hz full hd hdmi monitör çak tamamdır
65-70 derece dolanıyor işlemci ama videoda bir şey dikkatimi çekti Witcher'da işlemci 15W geçmiyor 1400MHz'lerde dolaşıyor. Bu işlemcinin çok kısıtlı olduğu anlamına gelmez mi? Veri işlemede, excel, internette tam performans kullanamayacağım anlamına mı gelir bu?

erkamacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Erkam
Sistem Gereksinimleri

Kullandığımız programın sistem gereksinimlerinde en iyisi için Xeon denmiş. Bu bilgisayar yine de iş görür mü sizce? 3 bilgisayardan biri "server" amacıyla kullanılacak, bir ana bilgisayar 2 terminal bilgisayar şeklinde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ahmet
terminal olarak kullanılacaksa xeon daha çok iş görür ama xeon lu mini pc bulamazsın

Top Bottom