Neler Yeni

Yardım Nitro 5 NHQM0EY009 alınır mı?

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Yunus
33000 TL bütçem var ve %100 srgb panel laptop arıyorum.

Bunu buldum sizce alınır mı

Birde bu cihazın test videosunu bulamadım bulan varsa atabilir mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Shourd @eren28tr

Son düzenleme:

thegreendawg

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efe Kaba
ikinci el düşünürseniz farklı modeller önerebilirim

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Yunus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ikinci el düşünürseniz farklı modeller önerebilirim
2.el çok baktım da düzgün bir şey yok öneri yapıcaksan elden teslim olarak almayı düşünüyorum İstanbul Kocaeli Sakarya Bursa Yalova olur

thegreendawg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efe Kaba
acer nitro 16 modellerine bakmanı tavsiye ederim nitro 5 lere kıyasla daha iyi soğutma sistemleri var, ikinci elde iyi bir fiyata bulursan 3070 ti ve 6800h işlemcisi olan modellere de bakabilirsin tabi ne iş yaptığına göre değişir saf grafik performansı istiyosan 3070 ti 4060 laptop dan daha güçlü ve 6800h da o 12650h işlemci ile kafa kafaya. ve soğutması daha iyi direkt öneri yapmayacağımda ikinci el piyasasının aktf olduğu bir bölgede oturuyorsan diye sormuştum dediğim seçenekleri araştırabilirsin. ayrıca ASUS TUF modelleride dikkate alınabilecek modeller arasında fp açısından sıfır ikinci el olarak onuda araştır derim

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Yunus
acer nitro 16 modellerine bakmanı tavsiye ederim nitro 5 lere kıyasla daha iyi soğutma sistemleri var, ikinci elde iyi bir fiyata bulursan 3070 ti ve 6800h işlemcisi olan modellere de bakabilirsin tabi ne iş yaptığına göre değişir saf grafik performansı istiyosan 3070 ti 4060 laptop dan daha güçlü ve 6800h da o 12650h işlemci ile kafa kafaya. ve soğutması daha iyi direkt öneri yapmayacağımda ikinci el piyasasının aktf olduğu bir bölgede oturuyorsan diye sormuştum dediğim seçenekleri araştırabilirsin. ayrıca ASUS TUF modelleride dikkate alınabilecek modeller arasında fp açısından sıfır ikinci el olarak onuda araştır derim
Nitro 16 ikinci elde 37000 TL den başlıyor bütçemi aşar. 3070 Ti sıfıra yakın pek cihaz yok üniversite kullanacağım için batarya sağlığı yüksek olması lazım TUF serisine hiç bakmadım

thegreendawg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efe Kaba
nitro 16 da 4050 alabilirsiniz o zaman sanırım birde asus tuf bakın ozaman siz ayrıca ig arda_ycn34 ulaşın

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Yunus
nitro 16 da 4050 alabilirsiniz o zaman sanırım birde asus tuf bakın ozaman siz ayrıca ig arda_ycn34 ulaşın
Ya konu nerden nereye döndü linkteki laptopu almayı düşünüyorum laptop hakkında fikrin varmı

Shourd

80+ Silver
33000 TL bütçem var ve %100 srgb panel laptop arıyorum.

Bunu buldum sizce alınır mı

Birde bu cihazın test videosunu bulamadım bulan varsa atabilir mi

@Shourd @eren28tr
alınır güzel fiyatı var ben bu laptopu öneriyoum genelde güzel bi laptop video olarak bu var yabancı bi video

thegreendawg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efe Kaba
alınır cevabını vermiştim başka bir sorunuz yoksa "hayır teşekkürler" diyebilirdiniz
laptop hakkında birkaç video buldum ancak güvenilirliği hakkında bilgim yoksa videoları izlemedim ancak alınabilir cihaz
bu videoyuda inceleyebilrsiniz

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Yunus
alınır güzel fiyatı var ben bu laptopu öneriyoum genelde güzel bi laptop video olarak bu var yabancı bi video

Hocam bu 3ms %100 srgb degilmi yanlış olmasın

alınır cevabını vermiştim başka bir sorunuz yoksa "hayır teşekkürler" diyebilirdiniz
laptop hakkında birkaç video buldum ancak güvenilirliği hakkında bilgim yoksa videoları izlemedim ancak alınabilir cihaz
bu videoyuda inceleyebilrsiniz
Pardon hocam alınır cevabını görmemişim kusura bakma cevap için teşekkürler

Shourd

80+ Silver
Hocam bu 3ms %100 srgb degilmi yanlış olmasın

Pardon hocam alınır cevabını görmemişim kusura bakma cevap için teşekkürler
hayır bi yanlışlık yok tam modelini bulamadım ondan dolayı attım bu vidoeyada bakabilirsiniz bu laptop ile aynı özellikler akat tam aynısını bulamadım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,663
Üyeler
156,648
Son üye
Lountra7
Top Bottom