Neler Yeni

Çözüldü✓ No Signal Hatası Alıyorum

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Oktay Genç
Bilgisayarı yeni aldık sayılır 1 yılını daha doldurmadı , masa değişikliğinden dolayı sadece kabloları nasıl bir şekilde söküp bilgisayarı başka masaya aldım ne bir darbe ne bir çarpma, bükülme vs. Hiçbirşey olmadı fakat sistemi taktım fişe yok abi no signal de no signal acaba sıkıntı ne olabilir. Ekran kartı fln çalışıyor ışığı yanıyor ve fanlar sıkıntısız dönüyor. Hdmi bağlantısı var herşeyi denedim hdmi 1 e aldım olmadı 2 ,3 olmadı, tam tersi yaptım olmadı, ekran kartının kablosunu çıkarıp taktım yine olmadı lütfen acil çözüm gerek ? Sebebi ne olabilir ???

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,284
İsim
Anonim-Anonim
Başka kablo ile deneyin.

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Oktay Genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bi yerden alabilirsiniz ya da bir tanıdıktan ödünç alabilirsin. En azından sorunu bulalım.
Durduk yere olur mu peki biraz kapalı kalsa gelme ihtimali var mı? Akşam bulamam fakat yarın bakabilirim

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,284
İsim
Anonim-Anonim
Durduk yere olur mu peki biraz kapalı kalsa gelme ihtimali var mı? Akşam bulamam fakat yarın bakabilirim
Belki çıkarırken zarar vermiş olabilirsin. Kasa içini açtın mı?

Bura.K

80+ Silver
Belleklerin yerini değiştirip tekrar çalıştırın.
Slot 1'deki belleği Slot 2'ye, Slot 2'deki belleği Slot 1'e takın. Tek bellek varsa diğer slota takın.

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Oktay Genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Belki çıkarırken zarar vermiş olabilirsin. Kasa içini açtın mı?
Hayır sadece kabloları yavaşça söktüm yatağın üstüne çok yavaş koydum sonra geri kabloları taktık çalışmadi sonra ekran kartına baktım sıkıntı yok yine de kablosunu çıkar tak yaptım bi sıkıntı yoktu bence kabloda bir şey var ama çok nazik davrandım anlamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belleklerin yerini değiştirip tekrar çalıştırın.
Slot 1'deki belleği Slot 2'ye, Slot 2'deki belleği Slot 1'e takın. Tek bellek varsa diğer slota takın.
Sadece kabloları çıkar tak yaptım neden böyle oldu ya belleklere kadar geldi mevzu 😥

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,284
İsim
Anonim-Anonim
Deneyin hocam :D
Discord sunucusunda da aynı hatayı alan 3 arkadaş vardı. Belleklerin slotlarını değiştirerek çözdüler. Sizde de işe yarar büyük ihtimalle.
kasayı açmadım dedi ama denemekten zarar gelmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ramlerin ucunu yumuşak silgi ile de silebilirsin.

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Oktay Genç
Deneyin hocam :D
Discord sunucusunda da aynı hatayı alan 3 arkadaş vardı. Belleklerin slotlarını değiştirerek çözdüler. Sizde de işe yarar büyük ihtimalle.
Olmadı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,580
Üyeler
151,576
Son üye
Emre55-SS
Top Bottom