Neler Yeni

NotCoin’den Kazanan Birine Sorun! - Telegram Airdropları

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,323
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
tamamdır hocam, 200m coin benim ne kadar süre yapmam lazım?
Siz yapabildiğiniz kadar yapın hocam belli bir alt limit üst limit yok 100k kasanlar bile çekebilir

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,284
İsim
Olcay akbulut
Siz yapabildiğiniz kadar yapın hocam belli bir alt limit üst limit yok 100k kasanlar bile çekebilir
yok limitten değil ne kadar sürdüğünü anlamaua çalışıyorm

• Beğen
Reaksiyonlar: Krom

birdmann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emin karamehmet
Arkadaşlar benim bir sorum olucak, ev arkadaşımla aynı wifi(farklı telefonlar) üzerinden yescoine giriyoruz da sybil veya multi hesap olarak değerlendirilme şansı var mı? Notcoinde böyle bir durumdan kaynaklı ödül alamama durumu oldu mu acaba?

• Beğen

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Güncel önerdiğin projeleri yazarsan sevinirim.

• Beğen

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,323
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Arkadaşlar benim bir sorum olucak, ev arkadaşımla aynı wifi(farklı telefonlar) üzerinden yescoine giriyoruz da sybil veya multi hesap olarak değerlendirilme şansı var mı? Notcoinde böyle bir durumdan kaynaklı ödül alamama durumu oldu mu acaba?
Yok hocam farklı tg hesabı olduğu sürece sorun olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güncel önerdiğin projeleri yazarsan sevinirim.
Yescoin, Blum, Tapswap, Memefi, Dotcoin.

Son düzenleme:

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
478
İsim
ada yalın
neden hocam telegram wallet güvenilir filan mı değil?
Güvenilir ancak çok problemli her gün binlerce problem ortaya çıkıyor ve destek hizmeti yok gibi bişey yani bir problemde iletişim kurabileceğin biri yok nerdeyse kursanda ileri seviye ingilizce ile konuşmadığını zaman mala yatıp desteği kapatıyorlar her işlemde ton istiyor saçma bir şekilde hani 30-40tl bişey değil tamamda minimum yatırma tutarı 600tl buda Can sıkıcı yani benim tavsiyem kesinlikle kullanma

Satriani

80+ Bronze
Yok hocam farklı tg hesabı olduğu sürece sorun olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yescoin, Blum, Tapswap, Memefi, Dotcoin.
Bunlara direkt telegram uygulaması üzerinden erişim sağlayıp mı devam ediyoruz, yoksa ayrı uygulamaları mı var? Daha önce kendi uygulamaları olan farklı bi' kaç tane denemiştim ve hiç bi' şey çıkmadı maalesef. Notcoin'den yakın zamanda arkadaşım bahsetti, listelendiğini bilmiyordum. Potansiyeli yüksek olan bi' kaç tanesini tekrar denemek isterim açıkcası.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,323
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Bunlara direkt telegram uygulaması üzerinden erişim sağlayıp mı devam ediyoruz, yoksa ayrı uygulamaları mı var? Daha önce kendi uygulamaları olan farklı bi' kaç tane denemiştim ve hiç bi' şey çıkmadı maalesef. Notcoin'den yakın zamanda arkadaşım bahsetti, listelendiğini bilmiyordum. Potansiyeli yüksek olan bi' kaç tanesini tekrar denemek isterim açıkcası.
Telegram uygulaması üzerinden erişiyoruz hocam. Site üzerinden vs olanlara katılmıyorum bende.
Yescoin (sarı olan), Blum, Tapswap, Memefi, Dotcoin bakabilirsiniz.

Satriani

80+ Bronze
Telegram uygulaması üzerinden erişiyoruz hocam. Site üzerinden vs olanlara katılmıyorum bende.
Yescoin (sarı olan), Blum, Tapswap, Memefi, Dotcoin bakabilirsiniz.
Bir de, bilgisayarda yüklü Telegram uygulaması üzerinden oluyor mu acaba, sanki sadece telefona yüklenen uygulamada çalışıyor diye bi' şey duymuştum, deneyen oldu mu?

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,323
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Bir de, bilgisayarda yüklü Telegram uygulaması üzerinden oluyor mu acaba, sanki sadece telefona yüklenen uygulamada çalışıyor diye bi' şey duymuştum, deneyen oldu mu?
yescoin ve blum bilgisayar üzerinden oluyor diğerleri telefon istiyor maalesef

Top Bottom