Neler Yeni

🔥İndirim Nutella Fındık Kreması 1 KG 85'TL

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Tekin Ayber
Torku'nun %6 mıydı neydi fındık oranı.
Ama ben de doğal fındıklı kremadan yanayım, yüzde 6 olsun bizim olsun derim. Genetiği değiştirilmiş olmasın da :)

hem çoko da bu fiyatta:

çoko.jpg

Vitorrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Tahir Öztürk
Tadı bu öneririm tadı çok iyi keşke fiyatı daha uygun olsa

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,958
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Ama ben de doğal fındıklı kremadan yanayım, yüzde 6 olsun bizim olsun derim. Genetiği değiştirilmiş olmasın da :)

hem çoko da bu fiyatta:

Alıntıyı görüntüle
İçlerinde en kötü olanı bu. Yerli olsun bizi zehirlesin kafasından çıkmak lazım, hak edene verilir değer.

hem çoko da bu fiyatta:

Alıntıyı görüntüle
Bunun ve birçok markanın ürünü eve girmiştir ama Nutella gibi çıkmadı tat olarak herkesin damak zevki farklı orasıni bilemem (kendim tüketmeyi bırakalı çok oldu)🙂

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Tekin Ayber
İçlerinde en kötü olanı bu. Yerli olsun bizi zehirlesin kafasından çıkmak lazım, hak edene verilir değer.
Ben marka ve tada bakıyorum ama en önemlisi bana göre yerli olmasından önce TRANS YAĞ içermemesi ve Genetiği ile oynanmamış fındıklı olması... Bunlar doğal ise zehirlemez. Tadı iyi diye akışkan diye trans yağlı veya genetiği ile oynanmış bir krema da almak istemem. Şunu da belirtim; nutellanın içeriğini pek bilmem, lafım genel olarak tüm markalara...

hem 3-4 marka krema attım, fiskoya takılmayın. bu ay içinde tüm markalar indirimde zaten.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,958
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Ben marka ve tada bakıyorum ama en önemlisi bana göre yerli olmasından önce TRANS YAĞ içermemesi ve Genetiği ile oynanmamış fındıklı olması... Bunlar doğal ise zehirlemez. Tadı iyi diye akışkan diye trans yağlı veya genetiği ile oynanmış bir krema da almak istemem. Şunu da belirtim; nutellanın içeriğini pek bilmem, lafım genel olarak tüm markalara...

hem 3-4 marka krema attım, fiskoya takılmayın. bu ay içinde tüm markalar indirimde zaten.
Çokokrem'de hidrojenize palm yağı var, buram buram trans yağ yani. Maalesef Torku ve Çokokrem'in kalitesi bunlarla yarışamaz. Nutella da çok iyi değil ama bunlara göre biraz daha iyidir yine.

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Tekin Ayber
@Mehmet Yılmaz :p

Laf biraz konu dışı ama aklıma gelmişken yazayım; fotoğrafınız aynı ibrahim kalın'ın mit başkanı olmadan önceki işaret fişeği gibi :)

brahim-kalindan-erdogana-fotografli-gonderme3.jpg

Bi makam veya mevki, bir atama var mı ileriki zamanlarda :unsure: :unsure: :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,547
Üyeler
147,158
Son üye
Kerem Karakuş
Top Bottom