Neler Yeni

Nvida Fanboyları Baksın

Mileven

80+ Silver
AMD'De hala siyah ekran, kekemelik gibi sorunları çözülmemiş insanlar var mesela. Bu bile almamak için iyi bir sebep.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullanmaya gerek var mı konular belli zaten Reddit'e gir satır satır gör.
kekemelik nasıl bir sorun

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Ne zaman yaşadın bunları
Yaklaşık 3 hafta içinde. (aldıktan sonra Nisan sonunda teslim almıştım.) Sorun yaşayan bir çok insan var ben dahil. Çözülmüş olabilir fakat eskiden olmadığı anlamına gelmiyor. Yalan söyleyecek halim yok. El capitan kullanıcısıyım.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,756
İsim
Ahmet Baran
Yaklaşık 3 hafta içinde. (aldıktan sonra Nisan sonunda teslim almıştım.) Sorun yaşayan bir çok insan var ben dahil. Çözülmüş olabilir fakat eskiden olmadığı anlamına gelmiyor. Yalan söyleyecek halim yok. El capitan kullanıcısıyım.
Fakat çözüldüğüde göz ardı edilemez

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Fakat çözüldüğüde göz ardı edilemez
Zaten göz ardı etmiyorum. Yaşadığım zorlu sürecten bahsettim. Bunlar yüzünden bazı oyunlardan ban yedim bazen yarıda kesildi. Stabilite konusunda nvidia teknoloji konusunda nvidia önde. Bütçe konusu ortadan kalkarsa 2070s alırdım. Bütçe olmadığında dolayı 5600xt kullanıyorum olsa 2060 alırdım.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,756
İsim
Ahmet Baran
Zaten göz ardı etmiyorum. Yaşadığım zorlu sürecten bahsettim. Bunlar yüzünden bazı oyunlardan ban yedim bazen yarıda kesildi. Stabilite konusunda Nvidia teknoloji konusunda Nvidia önde. Bütçe konusu ortadan kalkarsa 2070s alırdım. Bütçe olmadığında dolayı 5600xt kullanıyorum olsa 2060 alırdım.
Şahsen sanırım ben de böyle yapardım o gün mesela rtx 2060 düşse 2200 e falan onu alırdım fakat düşmüyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de takipten çıkmıştım bir ada
Yok merak ettim ne oldu da engelledi diye :)
ara ama onu hallettik :D

Top Bottom