Neler Yeni

Yardım nvidia driverları bezdirdi !

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Dwayne Rolly
1712879577093.png

bugunde bununla karsılastım restart atınca gecegini soyluyor ama neden saçma sapan durup dururken hata verdini soylemiyor su dirverın sorunundan beni kurtarabilecek bir babayiğit varmı

Hanaz

80+ Gold
Alıntıyı görüntüle
bugunde bununla karsılastım restart atınca gecegini soyluyor ama neden saçma sapan durup dururken hata verdini soylemiyor su dirverın sorunundan beni kurtarabilecek bir babayiğit varmı
Her gelen güncellemeyi yapmamak cözüm hocam eski drivere geçin ben 3 4 aydır geçirmiyorum kafa rahat

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Serkan KOÇ
Instagram
serkankoc_24
Steam
1091993750
Discord
serkankoc_24
ddu ile driverları silip en güncel sürümü kurmayı dene

kırmızışarapp

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle
Driverla alakalı olduğunu sanmıyorum. Experience'ı silip yeniden kur. En kötü ddu ile driverı silip, bir önceki sürümü yükle. Kaç yıldır Nvidia kullanıyorum. Böyle bir hata görmedim. Çok nadiren driverlarda sıkıntı oluyor Nvidia'da.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Dwayne Rolly
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Driverla alakalı olduğunu sanmıyorum. Experience'ı silip yeniden kur. En kötü ddu ile driverı silip, bir önceki sürümü yükle. Kaç yıldır Nvidia kullanıyorum. Böyle bir hata görmedim. Çok nadiren driverlarda sıkıntı oluyor Nvidia'da.
her dakka var bende sen nvidia kullandıgına emin misin
Mesaj otomatik birleştirildi:

gerçek bir cozum lazım ddu ile driver silmekle alakasıda yok format atmadan oncede vardı attım sonrada var daha iyi bir cozum lazım onları silip tekrar kuracak vaktim yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erdinc Sent
İlgilendiği Kategoriler
Nintendo
her dakka var bende sen nvidia kullandıgına emin misin

gerçek bir cozum lazım ddu ile driver silmekle alakasıda yok format atmadan oncede vardı attım sonrada var daha iyi bir cozum lazım onları silip tekrar kuracak vaktim yok
Vaktin varsa driveri sil ve driveri sadece ıqbit driver booster ile kur. Manuel kurma. Full halinide çok rahat bulabılırsın programın

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
Sarp Yılmaz
Her gelen güncellemeyi yapmamak cözüm hocam eski drivere geçin ben 3 4 aydır geçirmiyorum kafa rahat
onunla bir alakası yok bütün güncelleştirmeleri anında yüklerim bugüne kadar hiç sorun yaşamadım bence kişisel bir sorun var bilgisayarda.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Dwayne Rolly
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynısını amd ekran kartı kullanarak onaylıyorum. Bir tane temiz bulduğunda guncellemeye gerek yok.
3-4 sürümdür boyle driver sorunu var güncellemekte zorundayım cunku fpsler dusuyor oyunlarda ne yapayım güncelleyecez

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erdinc Sent
İlgilendiği Kategoriler
Nintendo
Driver kurulumunda sistemi kurar kurmaz tüm driveri iqbit driver booster ile kurmanın avantajı, sadece en günceli değil sistemine uygun olanı yüklüyor ayrıca driverin öncesinde kurulması gereken bileşenler var ise sırası ile kurduğu için hata almıyorsunuz. Bu nedenle tek geçerim. Tavsiye de ederim.

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Nvidia programını kullanmasan da olur. Sadece driver yüklü olsun, client i kurma. Denetim masasından yaparsın yapacanı : D

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Dwayne Rolly
Driver kurulumunda sistemi kurar kurmaz tüm driveri iqbit driver booster ile kurmanın avantajı, sadece en günceli değil sistemine uygun olanı yüklüyor ayrıca driverin öncesinde kurulması gereken bileşenler var ise sırası ile kurduğu için hata almıyorsunuz. Bu nedenle tek geçerim. Tavsiye de ederim.
o kadar vaktim yok işte zaten bu sistem artık yetersiz yenisini alıcam suanlık düzelebilirse düzelticektim vaktimi alıcaksa ugrasmam idare ederiz

Nvidia programını kullanmasan da olur. Sadece driver yüklü olsun, client i kurma. Denetim masasından yaparsın yapacanı : D
kayıt alıcam gerekli nvidia driverı o zaman niye var driver bunlar cozum degılki

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
kayıt alıcam gerekli nvidia driverı o zaman niye var driver bunlar cozum degılki
Kayıt alcaksanız gerek evet. Ama kullanmasan da bişi kaybetmiyon. Pek gereksiz. Eski sürümü kurmayı dene. Bide laptop ise sonunda M yazan drver ı kur.

Top Bottom