Neler Yeni

Nvidia DSR Özelliği 60hz Sorunu

THE V

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Volkan
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, Linux, Gitar, Müzik, Resim, Pc farkettim de baya da varmış.
Merhaba arkadaşlar;

Ben RTX3060 aldım işlemcim ile darboğaz yediği için DSR teknolojisini kullanarak 2K ya çıkarttım ancak şöyle bir şey benim monitörüm normalde 165hz 1080p bir monitör 2K ya çıkartınca 60fps görebiliyorum bunu yükseltme olasılığım var mı?

Hexacore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mehmet
Merhaba arkadaşlar;

Ben RTX3060 aldım işlemcim ile darboğaz yediği için DSR teknolojisini kullanarak 2K ya çıkarttım ancak şöyle bir şey benim monitörüm normalde 165hz 1080p bir monitör 2K ya çıkartınca 60fps görebiliyorum bunu yükseltme olasılığım var mı?
indir.png

THE V

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Volkan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hexacore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mehmet
Çok teşekkür ederim dostum. Bir de şey sorayım önereceğin 3D ayarları veya şunu kesin yap dediğin bir ayar var mı RTX de yeni geçtim de NVIDIA ekran kartına pek bilgim yok.
Yani kesin olarak şunu yap diyebileceğim bişey yok. Rekabetçi oyun oynayanlar ''görüntü ayarlarını önayarla yap'' sekmesinden alttaki slider'ı performansa çekiyorlar daha yüksek fps almak için fakat denediğimde ciddi anlamda görüntünün bozulduğunu farkettim o yüzden kapadım direk, benim öyle bi derdim yok direk 3d uygulamanın karar vermesine izin ver diyorum o kadar.

THE V

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Volkan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler yardımın ve yorumların için dostum
Yani kesin olarak şunu yap diyebileceğim bişey yok. Rekabetçi oyun oynayanlar ''görüntü ayarlarını önayarla yap'' sekmesinden alttaki slider'ı performansa çekiyorlar daha yüksek fps almak için fakat denediğimde ciddi anlamda görüntünün bozulduğunu farkettim o yüzden kapadım direk, benim öyle bi derdim yok direk 3d uygulamanın karar vermesine izin ver diyorum o kadar.

Hexacore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mehmet
rica ederim dostum iyi oyunlar

Top Bottom