Neler Yeni

Nxzt H9 Flow mu Phanteks nv5-7 mi?

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Kağan UĞURLU
Bütçe
7000
Herkese selamlar, kasa değişikliğine gitmek istiyorum. Nxzt H9 Flow mu Phanteks nv5-7 mi tercih edeyim? Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim. 🙏🏻

Palo DAYI

80+ Silver
psu konumundan dolayı phanteksı eleyıp h9 alınır dıyorum
ayrıca o butcede bence lıanlı veya asus gt502 kasa bakılabılır

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Kağan UĞURLU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
psu konumundan dolayı phanteksı eleyıp h9 alınır dıyorum
ayrıca o butcede bence lıanlı veya asus gt502 kasa bakılabılır
Asus markasını ile yaşadığım servis rezaleti ve markanın müşterinin yanında durmadığından dolayı hiç bir ürününü kullanmama kararı aldım. Lianli için önerebileceğiniz kasa var mı?

Palo DAYI

80+ Silver
Asus markasını ile yaşadığım servis rezaleti ve markanın müşterinin yanında durmadığından dolayı hiç bir ürününü kullanmama kararı aldım. Lianli için önerebileceğiniz kasa var mı?

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Kağan UĞURLU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lianlinin usb girişlerinin altta olmasını sevmiyorum yazın genellikle kasayı aşağıda kullanıyorum. Birde lianli fansız nxzt fanla beraber geliyor sanırım

Palo DAYI

80+ Silver
Lianlinin usb girişlerinin altta olmasını sevmiyorum yazın genellikle kasayı aşağıda kullanıyorum. Birde lianli fansız nxzt fanla beraber geliyor sanırım
evet oyle ama aradakı farka fan alınabılır

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,649
İsim
Bilal Tepe
Dragos north premum xl al geç

ThE LoSt

80+ Silver
Herkese selamlar, kasa değişikliğine gitmek istiyorum. Nxzt H9 Flow mu Phanteks nv5-7 mi tercih edeyim? Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim. 🙏🏻
Nxzt H9 Flow mantıklı bir seçim olacaktır.

Palo DAYI

80+ Silver

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Kağan UĞURLU
Ayrıca bütçenin yarı fiyatına fanli şu modelde var bilginiz olsun ben kendimde beyaz akvaryum kasa arıyorum aklımda bu var
Teşekkür ederim hocam ama bu şekil bir model düşünmüyorum. Kafama yatan sadece lianli nxzt ğhantex var. Phanteks i güç kaynağı yeri dolayası ile eledim. Lianli ya da nzxt arasında bir tercih yapacağım.

nostra07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Rogue Agent
Teşekkür ederim hocam ama bu şekil bir model düşünmüyorum. Kafama yatan sadece lianli nxzt ğhantex var. Phanteks i güç kaynağı yeri dolayası ile eledim. Lianli ya da nzxt arasında bir tercih yapacağım.
NZXT H9 Flow'un içi Lian Li O11'dan daha dar bilginiz olsun. İlk çıktığı zaman H9 Flow'u araştırmıştım ama incelemelerdeki ortak sorun kasanın genel olarak büyük olmasına rağmen içinin biraz dar olması. Bazı sıvı soğutmaları yukarı montajlarken ram yada anakart soğutucu bloklarına çarpabilir. Hiç riske atmadım Lian Li O11D Evo aldım ama Lian Li alırsanız da yeni çıkan RGB modelini almanızı öneririm. Yenisinin hem görüntüsü hem de modülerliği bir tık daha iyi.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Kağan UĞURLU
NZXT H9 Flow'un içi Lian Li O11'dan daha dar bilginiz olsun. İlk çıktığı zaman H9 Flow'u araştırmıştım ama incelemelerdeki ortak sorun kasanın genel olarak büyük olmasına rağmen içinin biraz dar olması. Bazı sıvı soğutmaları yukarı montajlarken ram yada anakart soğutucu bloklarına çarpabilir. Hiç riske atmadım Lian Li O11D Evo aldım ama Lian Li alırsanız da yeni çıkan RGB modelini almanızı öneririm. Yenisinin hem görüntüsü hem de modülerliği bir tık daha iyi.
Lianlinin yeni kasası ile eskisi hangisi yardımcı oalbilirsen sevinirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,823
Üyeler
141,635
Son üye
emrx
Top Bottom