Neler Yeni

O Zaman Kızlar Ölsün

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Aga harbi çoooook sinir bozucu bir durum ya. Kuzenlerim arasında bile net bir şekilde kız-erkek ayrımcılığı görüyorum, iyi ki 3 erkek kardeşiz kafa rahat.

HoYeon Jung

80+ Gold
Aga harbi çoooook sinir bozucu bir durum ya. Kuzenlerim arasında bile net bir şekilde kız-erkek ayrımcılığı görüyorum, iyi ki 3 erkek kardeşiz kafa rahat.
Maalesef onu bizde yaşıyoruz kardeşimle. Aile apartmanı ve 1 tane kız çocuğu var. Bayramlarda falan dedemler ona, bize verdiği paranın 4-5 katı daha fazla para veriyorlar. Bir dediği 2 olmuyor falan.

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Maalesef onu bizde yaşıyoruz kardeşimle. Aile apartmanı ve 1 tane kız çocuğu var. Bayramlarda falan dedemler ona, bize verdiği paranın 4-5 katı daha fazla para veriyorlar. Bir dediği 2 olmuyor falan.
Şımarsalar bile zengin koca da bulabiliyorlar üstelik.

.RBO.

80+ Silver
Hepsini okudum haklısın çook garip bir nesil yetişiyor bu zamanda dünyaya geldiğim için üzülüyorum Allah gençlerimize akıl fikir versin

HoYeon Jung

80+ Gold
Hepsini okudum haklısın çook garip bir nesil yetişiyor bu zamanda dünyaya geldiğim için üzülüyorum Allah gençlerimize akıl fikir versin
Ben gerçekten ciddi bir şekilde acaba yaşıtlarım beyinlerini kullanamıyorlar mı diye düşünüyorum. Ya en basitinden şu lanet TikTok videolarını bir izleseler anlayacaklar. Veya bu nesil anlamaz ki. Bunlara laf anlattığın zaman ''Çomar'' oluyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şımarsalar bile zengin koca da bulabiliyorlar üstelik.
Birde kendilerini bir şey sanma huyları yok mu :confused:

.RBO.

80+ Silver
Ben gerçekten ciddi bir şekilde acaba yaşıtlarım beyinlerini kullanamıyorlar mı diye düşünüyorum. Ya en basitinden şu lanet TikTok videolarını bir izleseler anlayacaklar. Veya bu nesil anlamaz ki. Bunlara laf anlattığın zaman ''Çomar'' oluyorsun.

Birde kendilerini bir şey sanma huyları yok mu :confused:
Evet citten bu ilk ailelerde başladı çocuklara en güçlüsü sensin en akıllısı sensin vb diye egolarını şişirdiler üstüne birde interneti verince çocuklardaki karşıtlık duygusu gelince ve bu f* Ler de iyi beyin yıkayınca yok bir gençlik malesef

HoYeon Jung

80+ Gold
Evet citten bu ilk ailelerde başladı çocuklara en güçlüsü sensin en akıllısı sensin vb diye egolarını şişirdiler üstüne birde interneti verince çocuklardaki karşıtlık duygusu gelince ve bu f* Ler de iyi beyin yıkayınca yok bir gençlik malesef
Bazen düşünüyorum da iyi ki annem istediğim bazı şeyleri almamış, gerektiği zaman bana vurmuş, gerektiği zaman bana kızmış. Öyle şımarık çocuklardan olmamışım annem sayesinde. Ben küçükken şu çocuklarını internete atan aileler vardı ya, villalarda oturanlar. Heh, ben onları izlerken annem bana hep şey derdi ''Oğlum bunlara sakın özenme, bu çocuğun hayatta bir başarısı olmaz. Sen oku adam ol.''

Annem mesela beni pek fazla övmezdi. Hep aferin der geçiştirirdi. Bunu küçük yaşta kendi aklımca, annemin beni sevmediğinden böyle yaptığını düşünüyordum. Büyüdükçe anlıyorum, kendimi arkadaşlarımdan daha üstün görmeyeyim diye yapıyordu.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Biz kadınları çalım manyaa yaparız
gayet haklısın kardeşim iş artık kadın haklarından çıkıp erkek düşmanlığına doğru gidiyor ama bazı erkeklerde var ki harbiden kadına yaptığı şeyleri duyunca şok geçiriyorum. Toplum olarak kadın erkek herkes sapıtıyor.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
b-beyler benimki ölmese olur mu yhaa? Bir istisna yabsakkk. o.O2

Top Bottom