Neler Yeni

OBS oyun yakalama siyah ekranda kalıyor, yardım :(

tunazadeeq

80+ Bronze
Mesaj otomatik birleştirildi:

çözemedin mi peki valo'yu? bu kadar çok insan yaşıyor bu sorunu ama çözebilen yok galiba :( ne umutlarla hayal kuruyodum şu sistemi alırken
Çözdüm sorunu. O attığım video ile.

echoes

80+ Bronze
Çözdüm sorunu. O attığım video ile.
yayın şeyini nvidia ekran kartı değil de işlemci kaynaklı olan x264 mü ne onu seçtim, sonra openGL geldi ama o da çözmedi sorunu, yine siyah ekranda kaldı. az önce denedim bunu da.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Krom
valorantta bende aynı siyah ekranı aldım. Lolde de var sanırım o siyah ekran sorunu duymuştum biryerden. Ama stemden aldığım oyunlarda vs çalışıyordu.

echoes

80+ Bronze
valorantta bende aynı siyah ekranı aldım. Lolde de var sanırım o siyah ekran sorunu duymuştum biryerden. Ama stemden aldığım oyunlarda vs çalışıyordu.
çok ilginç yemin ederim ya. hiç olmasa dicem tamam. çok nadiren ara sıra geliyo, alt tab yapıyorum o da gidiyo bu sefer

• Beğen
Reaksiyonlar: Krom

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Krom
çok ilginç yemin ederim ya. hiç olmasa dicem tamam. çok nadiren ara sıra geliyo, alt tab yapıyorum o da gidiyo bu sefer
inceleme videosu yaparken kaydedememiştim oyunu, ekran yakalama açıp denemiştim :D

echoes

80+ Bronze
inceleme videosu yaparken kaydedememiştim oyunu, ekran yakalama açıp denemiştim :D
ekran yakalama'ya geçiyorum, onda obs görüntüsü geliyor önizleme ekranına, alt tab yapıp lol'e geçiyorum, onu da karartıyo bu sefer :D gittiği yeri batırıyo allahın cezası lol

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,075
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Programı yönetici olarak çalıştırmayı deneyin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,832
Üyeler
152,341
Son üye
remendorix
Top Bottom