Neler Yeni

Öneri Odanızda kullandığınız dekorarif ekipman önerisi

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Metehan
Odanızda masaüstü ya da kasa içerisinde kullandığınız dekorasyon ekipmanları nelerdir ? Görsel olarak odanıza hava katabilmek için hangi ekipmanları tercih ediyorsunuz ? Linkleriyle beraber bırakabilirseniz ihtiyacı olan arkadaşlarımız faydalansın.

MiniRayss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Yigit Basal
Odanızda masaüstü ya da kasa içerisinde kullandığınız dekorasyon ekipmanları nelerdir ? Görsel olarak odanıza hava katabilmek için hangi ekipmanları tercih ediyorsunuz ? Linkleriyle beraber bırakabilirseniz ihtiyacı olan arkadaşlarımız faydalansın.
Akvaryum, kullanmadığın kutular vb. Akvaryum uğraşırsan izlemesi keyifli dekor olarak ta güzel, öneririm :) aynı zaman da gece lambası olarak da kullanabilirsin.

Para harcayacaksan figür, masa kenarı görünmeyen aydınlatma vs. Yapabilirsin, oyun posterleri vb.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Klavye ,mouse kutusu, yüzüklerin efendisi figürü var bende

yusuftheayay

80+ Bronze
Psp, oyun kutuları, figür, model arabalar

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Metehan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Akvaryum, kullanmadığın kutular vb. Akvaryum uğraşırsan izlemesi keyifli dekor olarak ta güzel, öneririm :) aynı zaman da gece lambası olarak da kullanabilirsin.

Para harcayacaksan figür, masa kenarı görünmeyen aydınlatma vs. Yapabilirsin, oyun posterleri vb.
Evde akvaryum var 50 lt fakat dış filtresi olduğu için ses yapıyor. Ayrıca zaten büyük ve haliyle ağır. Akvaryum işi yattı gibi :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klavye ,mouse kutusu, yüzüklerin efendisi figürü var bende
Ekipmanlarımın hepsinin kutusunu tutuyorum raf üzerinde güzel bir görüntü sağlıyor bana kalırsa. Benim baktığım hem kasa içerisinde hem de masa üzerinde durduğunsa odaya keyif katacak şeyler. Kullandığınız figürün linki mevcut mu acaba ?

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Evde akvaryum var 50 lt fakat dış filtresi olduğu için ses yapıyor. Ayrıca zaten büyük ve haliyle ağır. Akvaryum işi yattı gibi :)

Ekipmanlarımın hepsinin kutusunu tutuyorum raf üzerinde güzel bir görüntü sağlıyor bana kalırsa. Benim baktığım hem kasa içerisinde hem de masa üzerinde durduğunsa odaya keyif katacak şeyler. Kullandığınız figürün linki mevcut mu acaba ?
Bı abiye özel olarak yaptırdım atayım

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Metehan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gayet güzel olmuş hocam 🤝
Bı abiye özel olarak yaptırdım atayım

MiniRayss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Yigit Basal

Akvaryum işini değerlendirmeni öneririm, sessiz çalışan motorlar da mevcut. Ve motor ilk 2 hafta sesli çalışır daha sonra içerisindeki kalan havayı vs. Atarak çok sessiz çalışır yine de aklında kalsın isterim.

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Metehan
Akvaryum işini değerlendirmeni öneririm, sessiz çalışan motorlar da mevcut. Ve motor ilk 2 hafta sesli çalışır daha sonra içerisindeki kalan havayı vs. Atarak çok sessiz çalışır yine de aklında kalsın isterim.
Eheim en kaliteli filtrelerden biri ondan kullanıyorum ama filte baya eskidi. Ondan kaynaklı ses pek azalmıyor. Değiştirerek ancak sesi azaltabilirim ona da bütçem yok şimdilik. Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Akvaryuma bayılırım bu arada 😍

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,923
Üyeler
147,036
Son üye
cetintrt
Top Bottom