Neler Yeni

Öğrenci olarak kredi kartı nasıl alınır?

Xwipe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mert Yiğit
Bu ay KYK bursu veya kredisi açıklanacak. Ben de bu parayla Nintendo Switch Lite almayı planlıyorum ama parayı tek seferde veremem. Bu sebepten ötürü 12 ay taksitle 6000TL paraya ihtiyacım var. Banka işlerinden hiç anlamıyorum. Eğer kredi kartı alabiliyorsam kısaca ödeme mantığını da anlatır mısınız?

Eminertekin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,562
İsim
Emin Ertekin
Bu ay KYK bursu veya kredisi açıklanacak. Ben de bu parayla Nintendo Switch Lite almayı planlıyorum ama parayı tek seferde veremem. Bu sebepten ötürü 12 ay taksitle 6000TL paraya ihtiyacım var. Banka işlerinden hiç anlamıyorum. Eğer kredi kartı alabiliyorsam kısaca ödeme mantığını da anlatır mısınız?
bildiğim kadarı ile çoğu banka sabit bir geliri olmayan birine kredi kartı vermiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Bahri Karakoç
Bu kyk için verilen hesap kartı ayrıca kredi kartı özellikli diye biliyorum, bende öyleydi en azından fakat hiç kullanma ihtiyacı duymadım

Reindi

80+ Silver
alamazsın var mı başka soru? bende vermem yani bana sorsan nasıl ödeyeceğin belli değil

şahin doğan

80+ Platinum
Öğrencilere kredi kartı veriyorlar. Neden bilmeyen kişiler alamazsın, vermiyorlar demişler anlamadım.
Sana verseler bile 6k limiti olmuyor max 2K limiti oluyor ama genelde 500 veya 1000 TL limitli kart veriyorlar.

Felixx

80+
Kyk için alacağın kartta kredi kartı özelliği oluyor ama 6000 TL olacağını hiç sanmıyorum.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
ali

başvur burdan dene şansını

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
öğrenciysen 6k limit zor max 2k vereceklerini düşünüyorum. Ama eğer ailenden birinin kredi puanı yüksekse veya aktif olarak kredi kartı kullanıyorsa onun da bilgilerini alarak verebilirler

Reindi

80+ Silver
Öğrencilere kredi kartı veriyorlar. Neden bilmeyen kişiler alamazsın, vermiyorlar demişler anlamadım.
Sana verseler bile 6k limiti olmuyor max 2K limiti oluyor ama genelde 500 veya 1000 TL limitli kart veriyorlar.
o parayı alıp napacağım? 2k ya ne alınıyor hiç bir şey hiç vermeseler daha iyi

şahin doğan

80+ Platinum

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
ali
o parayı alıp napacağım? 2k ya ne alınıyor hiç bir şey hiç vermeseler daha iyi
artırıyorlar ya garantide çok sorun olmuyor. garantiden ek kartım var (kredi kartı olarak kullanıyorum) 50 bin TL limitim var yaş 16.

zuWun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
MY
artırıyorlar ya garantide çok sorun olmuyor. garantiden ek kartım var (kredi kartı olarak kullanıyorum) 50 bin TL limitim var yaş 16.
Ek kart, ailenden birinin kartının eki mi ? KYK için verilen ziraat kartım hala duruyor, 4 yıldır çalışıyorum maaş alıyorum. Kredi kartının limiti hala 500 TL, ne hesabı değiştirebiliyorlar, nede kart limitini arttırabiliyorlar. Diğer kredi kartlarımda 30k üstü hep limit :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,862
Üyeler
141,493
Son üye
lusernime
Top Bottom