Neler Yeni

Öküzlük ettim galiba

EmreUzn3

80+ Bronze
Özür Dile hocam Güzel Yüzle kafam dağınıktı kusura bakma filan diye 1 2 laf edip geçiştirme biraz konuş

fxmaster1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
qasim
İlgilendiği Kategoriler
Sünnilik, Mezhepçilik ve diğer tüm İslami konular
niye özür diliyorsun bra, öküzlük ettim yazınca kıza hakaret ettin sandım

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

Zechion

80+ Silver
Şuradan başlayalım ki ben aseksüelim. Ama böyle kesinkes değil. Sadece belli bir yaşa kadar. En azından üniversiteye kadar. Zaten kız arkadaşlarım da yok. Okulda popüler biriyim. Meslek lisesindeyiz. Kız oranı epey düşük. Azda olsa sadece merhabalık hukukumuz oldu bazılarıyla. Neyse konuya geleyim. Bizim bölümde olan bir kız, bana 1 ay önce merdivenlerden çıkarken (gülümseyerek): "Günaydın." dedi. Bölümde zaten gözgöze geliyorduk ama hiç konuşmamıştık. Kaldı ki ben onların sınıfındaki hocayı çok sevdiğimden sürekli -her teneffüs- oradayım. Ben cevap olarak: "Günaydın abla." Dedim. Farkında olmadan bir an ağzımdan çıkıerdi. Kızın yüzü düştü. Sonra arada ben ona selam vermeye çalıştım. İstemeyerek cevap veriyordu. Sonra ben de bıraktım. Zaten üzülmüştüm onu kırdığıma.. Bu pazartesi bölümdeyken ben, sınıftan gülerek çıktım. O da holdeydi. O'nla gözgöze geldik. Galiba ona gülümsediğimi sandı. Ve normal duran yüzü aniden güldü. Tam ben holden çıkarken elini kaldırdı. Kapıdan çıktığım esnada elini farkettim ama çıkmıştım artık. Geri gelmeye utandım. Bugün merdivenlerden çıkarken onu gördüm. Utandım ve yüzyüze gelmemek için telefonu cebimden çıkarıp boş ekrana bakarak yürüdüm. Tam kesiştiğimizde selam dedi. Salaklığıma geldi ve "Aleykümselam!" Dedim. Hemde yüksek sesle.. Artık kızın yüzüne bakmaya harbi utanıyorum. Emin olun kızı kazanmaya veya düşürmeyi düşünmüyorum bile ama sadece özür dilemek istiyorum. Ne yapmam gerek sizce? Rica ediyorum, boş dalga geçecekseniz cevap yazmayın.
Hocam valla sağlam gülesim geldi. Hadi 1. abla tamam da, aleykümselam diye cevap verdiğinizde gerçekten çok gülesim geldi. Zaten bir kere daha kesişirsiniz. O zaman özür dilersiniz. Bu aralar çok dalgınım falan bir şeyler sallarsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Afrotid
Hocam valla sağlam gülesim geldi. Hadi 1. abla tamam da, aleykümselam diye cevap verdiğinizde gerçekten çok gülesim geldi. Zaten bir kere daha kesişirsiniz. O zaman özür dilersiniz. Bu aralar çok dalgınım falan bir şeyler sallarsınız.
Bi önceki teneffüs karşılaştım. Yine yere bakarak geçtim. Konuşursam daha da batırırım gibi hissediyorum. Ama yarın bölümdeyken özür dilerim. Aslında biraz önce özür dileyecektim ama koridor aşırı kalabalıktı...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hakaret etmeme ne hacet? Kalbini kırdım gibi hissediyorum ki öyle oldu galiba. Özür dileyip geçeceğim başka da yapacak bir şey yok.

• Beğen
Reaksiyonlar: Prmy

Zechion

80+ Silver
Bi önceki teneffüs karşılaştım. Yine yere bakarak geçtim. Konuşursam daha da batırırım gibi hissediyorum. Ama yarın bölümdeyken özür dilerim. Aslında biraz önce özür dileyecektim ama koridor aşırı kalabalıktı...
Karışık ortamda rahat konuşamazdınız. İyi yapmışsınız.

Zechion

80+ Silver
Duygu beslediğin veya tanışmak istediğin bir kişi, sana gelip seni umursamazmış gibi bir tepkide bulunsa nasıl hissederdin ?

Yarın erkenden geldiğimde O'nu ilk gördüğüm anda gider konuşurum. Cesaret konusunda sıkıntım yok ama batırırım diye korkuyorum.
Zaten batmış hocam. Daha ne kadar batabilir ki ? Bu arada aranızda çok yaş farkı var mı ? Abla dediğiniz için soruyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Afrotid
Duygu beslediğin veya tanışmak istediğin bir kişi, sana gelip seni umursamazmış gibi bir tepkide bulunsa nasıl hissederdin ?

Zaten batmış hocam. Daha ne kadar batabilir ki ? Bu arada aranızda çok yaş farkı var mı ? Abla dediğiniz için soruyorum.
Yok be 1 yaş büyüğüm galiba.. Abla denememin sebebi bizim sınıfta bir kız var sürekli ona abla derim ordan refleks olmuş işte.
Anlatacak sözcük bulamıyorum ama berbat hisseserdim galiba.

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
İlk önce düzgün bir şekilde özür dile ondan sonra neden böyle davrandığını sorarsa KK aday olduğundan beri kendimi gelemedim dersin.

VeloceRR

80+ Bronze
Anladım. Ben hatamı anladım zaten ilk o konuşmamızda. Sonra O'nu gördüğümde utanıp ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Beni tanısanız daha iyi anlarsınız. Bakın ben gerçekten çok özgüvenli ve raha biriyim. Okuldaki faaliyetlerde bayağı rol oynuyorum. Yaptığım bir hatada okulun diline düşmekten korkmuyorum ama kıza bir daha mallık yapmak istemiyorum.

Başkalarına böyle hissetmiyorum. Ben rahat biriyim. Sadece O'ndan utanıyorum. O'na karşı bir şey de hissetmiyorum. Üzdüm onu sadece bunu biliyorum. Yarın bölümdeyken müsait bir zamanda özür dileyeceğim. Yapacak da başka bir şey yok gibi...
Anladım. Özel olarak sadece Ondan utanma sebebin ne hocam

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,706
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı

fxmaster1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
qasim
İlgilendiği Kategoriler
Sünnilik, Mezhepçilik ve diğer tüm İslami konular

Hakaret etmeme ne hacet? Kalbini kırdım gibi hissediyorum ki öyle oldu galiba. Özür dileyip geçeceğim başka da yapacak bir şey yok.
özür dileme sunni kardes, numarasını alıp verdiği tepkiye göre buluşmaya davet et, ya da zaten iletişim numarası falan varsa ufak muhabbet kur buluşmaya davet et

ha tabi istemiyorsan buluşmaya da davet etme, o senin bileceğin iş

Resdly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Resdly
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Teknik destek ve yatırım
Şuradan başlayalım ki ben aseksüelim. Ama böyle kesinkes değil. Sadece belli bir yaşa kadar. En azından üniversiteye kadar. Zaten kız arkadaşlarım da yok. Okulda popüler biriyim. Meslek lisesindeyiz. Kız oranı epey düşük. Azda olsa sadece merhabalık hukukumuz oldu bazılarıyla. Neyse konuya geleyim. Bizim bölümde olan bir kız, bana 1 ay önce merdivenlerden çıkarken (gülümseyerek): "Günaydın." dedi. Bölümde zaten gözgöze geliyorduk ama hiç konuşmamıştık. Kaldı ki ben onların sınıfındaki hocayı çok sevdiğimden sürekli -her teneffüs- oradayım. Ben cevap olarak: "Günaydın abla." Dedim. Farkında olmadan bir an ağzımdan çıkıerdi. Kızın yüzü düştü. Sonra arada ben ona selam vermeye çalıştım. İstemeyerek cevap veriyordu. Sonra ben de bıraktım. Zaten üzülmüştüm onu kırdığıma.. Bu pazartesi bölümdeyken ben, sınıftan gülerek çıktım. O da holdeydi. O'nla gözgöze geldik. Galiba ona gülümsediğimi sandı. Ve normal duran yüzü aniden güldü. Tam ben holden çıkarken elini kaldırdı. Kapıdan çıktığım esnada elini farkettim ama çıkmıştım artık. Geri gelmeye utandım. Bugün merdivenlerden çıkarken onu gördüm. Utandım ve yüzyüze gelmemek için telefonu cebimden çıkarıp boş ekrana bakarak yürüdüm. Tam kesiştiğimizde selam dedi. Salaklığıma geldi ve "Aleykümselam!" Dedim. Hemde yüksek sesle.. Artık kızın yüzüne bakmaya harbi utanıyorum. Emin olun kızı kazanmaya veya düşürmeyi düşünmüyorum bile ama sadece özür dilemek istiyorum. Ne yapmam gerek sizce? Rica ediyorum, boş dalga geçecekseniz cevap yazmayın.
Bişi olmaz lan Olm kız " A dedi B dedi " diye konu açıp durmayın nolcak bı bisi olmaz Allah Allah

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,937
Üyeler
141,366
Son üye
Recep19o3
Top Bottom