Neler Yeni

OEM keyli windows yükseltilirse ne olur

MrKont

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emirhan Kont
arkadaşlar windows 10 kullanıyorum daha öncesinde win 11 kullanmıştım formatla win 10 a geçtim ve sorum şu: OEM keyli bir Windows 10 yüklüyken windows 11 e geçiş yapılırsa oem key çalışır mı? ve çalışsa da tekrar windows 10 a geçmek istersem tekrar çalışır mı? Yani kısaca win 10 oem key alıp kullansam her iki işletim sisteminde de kullanabilir miyim otomatik etkinleşir mi?

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Ahmet Melih Alemdar
arkadaşlar windows 10 kullanıyorum daha öncesinde win 11 kullanmıştım formatla win 10 a geçtim ve sorum şu: OEM keyli bir Windows 10 yüklüyken windows 11 e geçiş yapılırsa oem key çalışır mı? ve çalışsa da tekrar windows 10 a geçmek istersem tekrar çalışır mı? Yani kısaca win 10 oem key alıp kullansam her iki işletim sisteminde de kullanabilir miyim otomatik etkinleşir mi?
Çalışır

MrKont

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emirhan Kont
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sağolun hocam. Çok karar değiştiren bir insanım ikide bir windows değiştirirsem diye emin olmak için sormuştum. düz formatta bir şey omiyacağını biliyorum ama 10 ile 11 arası geçişlerde sıkıntı olur mu diye emin olmak istedim

DogancanYr

80+ Bronze
nasıl yapılıyor bahsettiğin
Siteye gir aşağıda nasıl yapılacağı anlatılmış.

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Ahmet Melih Alemdar
sağolun hocam. Çok karar değiştiren bir insanım ikide bir windows değiştirirsem diye emin olmak için sormuştum. düz formatta bir şey omiyacağını biliyorum ama 10 ile 11 arası geçişlerde sıkıntı olur mu diye emin olmak istedim
Ben Windows 10 Pro Oem aldım. Windows 11 Pro ya geçiş yaptım sıkıntı olmadı. Microsoft Hesabını da bağlayınca otomatik etkinleştiriyor zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,027
Üyeler
151,155
Son üye
SEAR
Top Bottom