Neler Yeni

Önceden 15MB/s olan indirme hızım 1MB/s'e düştü

LOZMAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kağan Özyürek
Arkadaşlar merhaba.
Oturduğum apartmana fiber bağlantı geldi bende Superonline internet bağlattım. Önceden indirdiğim oyunlar 10-15 MB/s gibi değerlerle iniyordu. Bende daha hızlı olsun diye indirme bölgesini İzmirden Ankaraya aldım(Ankarada Oturuyorum) ancak bu sefer indirme hızım inanılmaz düştü 1 MB/s'e kadar düştü. Ayarları yeniden İzmir yaptım ancak düzelmedi. Hangi şehir yaparsam yapayım 1MB/s oluyor. Çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

Ekler

• inter.png
    inter.png
    44.3 KB · Hit: 39
  • steam.png
    steam.png
    343.1 KB · Hit: 49

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,965
İsim
HBE
Arkadaşlar merhaba.
Oturduğum apartmana fiber bağlantı geldi bende Superonline internet bağlattım. Önceden indirdiğim oyunlar 10-15 MB/s gibi değerlerle iniyordu. Bende daha hızlı olsun diye indirme bölgesini İzmirden Ankaraya aldım(Ankarada Oturuyorum) ancak bu sefer indirme hızım inanılmaz düştü 1 MB/s'e kadar düştü. Ayarları yeniden İzmir yaptım ancak düzelmedi. Hangi şehir yaparsam yapayım 1MB/s oluyor. Çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olsun.
İndirmeyi başlattıktan sonra farklı bir değer görmen gerekiyor. Orada belirtilen miktar tahmini bir hız. Bende de 3Mb/s diyor mesela fakat 10 ila 13 Mb/s ile indirme yapıyorum.

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ali
Benim de 1MB/s'den 1.7'ye çıktı :d

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

Flowy*

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Ahmet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon Önerileri , Toplama pc , Ekran Kartı voltajı
Arkadaşlar merhaba.
dostum steam indirme şuan limitsizdemi?

Top Bottom