Neler Yeni

(ÖNERI) Abdullah abi sana bir video önerim var

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Mehmet
Bu sistemlerin nasıl kurulduğunu nelere dikkat etmemizi vb. Hakkında bir video yapabilirsin YouTube da bu konuda az video var. (Yazacağım şeyi başlığa sığdıramadığım için buraya yazdım)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzay montaj (kazasız sistemler ile ilgili)

@Mehmet Yılmaz @Abdullah Hacıgül

@Kürşat K. Abi bu isteğim ile ilgili ne düşünüyorsunuz

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,912
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Cancağızım bana sor ne zaman ne istersen yardımcı olurum hiç problem değil Abdullah beyin yaptığı videolara bişey diyemem

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cancağızım bana sor ne zaman ne istersen yardımcı olurum hiç problem değil Abdullah beyin yaptığı videolara bişey diyemem
Bu isteğim mantıklı bir istekmi peki sence ? YouTube da adam akıllı bu şekilde video bulamadim

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,912
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bu isteğim mantıklı bir istekmi peki sence ? YouTube da adam akıllı bu şekilde video bulamadim
Kardeşim sistem toplamayı öyle en ince ayrıntısına kadar göstermiyorlar atıyorum sisteme 10 adet fan takacaksin bunlar tek noktadan aynı renk yanması lazım nasıl olacak vs detayları var buna ek olarak sıvı soğutma da var vs bunları net göstereni bilmiyorum yaparlar mı ama aramak istediğin şeyi tek tek aratarak bulabilirsin adım adım sistem toplama çekilmeye kalksa çok uzun bir video olur onu yapmazlar bence

Top Bottom