Neler Yeni

Önü kapalı kasanın hava akışı nasıl olmalı?

denizmad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
deniz madanoğlu
Gamepower warcry kasasını aldım ve sonradan internette sıcaklık ile ilgili sorunlar olduğunu gördüm. Yeni fanlar almaya karar verdim ama fanları nasıl konumlandıracağıcımı bulamadım şu an kasa böyle
e0acfbfe-1a95-450c-9b28-395b6c8bbede.jpg

Arkaya bir tane egzoz üst tarafa 2 adet fan alacağım ve stok fan alacağım ama nasıl hava akışı sağlayacağımı bilmiyorum internette hep önü açık olan kasaların hava akışının nasıl olacağını anlatmışlar yardım eder misiniz?

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Gamepower warcry kasasını aldım ve sonradan internette sıcaklık ile ilgili sorunlar olduğunu gördüm. Yeni fanlar almaya karar verdim ama fanları nasıl konumlandıracağıcımı bulamadım şu an kasa böyleAlıntıyı görüntüle
Arkaya bir tane egzoz üst tarafa 2 adet fan alacağım ve stok fan alacağım ama nasıl hava akışı sağlayacağımı bilmiyorum internette hep önü açık olan kasaların hava akışının nasıl olacağını anlatmışlar yardım eder misiniz?
Şuan ki düzen yanlış oradaki 6 fanda egzoz görevi görüyor. 9 Fan takmayı düşünüyorsan 6 tanesi içeri hava çekecek şekilde 3 tanesi çekilen havayı dışarı atacak şekilde konumlanmalı.

denizmad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
deniz madanoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan ki düzen yanlış oradaki 6 fanda egzoz görevi görüyor. 9 Fan takmayı düşünüyorsan 6 tanesi içeri hava çekecek şekilde 3 tanesi çekilen havayı dışarı atacak şekilde konumlanmalı.
o zaman şu an takılı olanları ters çevirip yeni aldıklarımı ise içerideki havayı dışarı atacak şekilde yerleştirince daha iyi olacaktır değil mi

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
En alttaki 3 fanı hiç elleme onlar o şekilde kalsın. Diğer yan taraftaki 3 lüyü fanları ters çevir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

o zaman şu an takılı olanları ters çevirip yeni aldıklarımı ise içerideki havayı dışarı atacak şekilde yerleştirince daha iyi olacaktır değil mi
Hayır sadece yandakileri ters çevir şuan. En alttakiler kalsın. Yeni alacağın 3 fanıda üst kısma tak içeri hava verecek şekilde.

Top Bottom