Neler Yeni

Yardım ÖTV Muafiyet araba önerisi

Kaiser32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Faruk
Bizim dayı honda civic 2023 aldı gayette güzel araba ama şuan limite girmiyo tam zamlanmadan önce aldı.Peugeot marka araçlar önermem sanayiye en çok giren çıkan arabalardandır.

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Doruk
Bizim dayı honda civic 2023 aldı gayette güzel araba ama şuan limite girmiyo tam zamlanmadan önce aldı.Peugeot marka araçlar önermem sanayiye en çok giren çıkan arabalardandır.
alakası yok hocam 5 senedir elimde nazar değmesin allaha şükür bakım dışında gitmedi ön yargılarınızı kırmanızı öneririm araç 2015 308

Kaiser32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Faruk
alakası yok hocam 5 senedir elimde nazar değmesin allaha şükür bakım dışında gitmedi ön yargılarınızı kırmanızı öneririm araç 2015 308
hocam böyle şeyler modelden modele değişebiliyor genel olarak söyledim.

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Doruk
hocam böyle şeyler modelden modele değişebiliyor genel olarak söyledim.
2008 ve 308 de görmedim fakat eski modeller için doğrudur markanın artık 2010 öncesiyle alakası yok hocam yinede teşekkürler iyi forumlar

Kaiser32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Faruk

Sidar...

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Sidar Özel
Tiggo 8 pro alabilirsiniz ama yakıt tüketimi bana sıkıntı yaratmaz diyorsanız benim tercihim skoda octavia olurdu 1.0 canar gibi ama eğer Bi bakın nissan qasihai geliyorsa direk yapışın hocam piyasası da onun baya iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Toyota filan uzak durun bu arabalar varken en son toyota alabilirsiniz (araba baya iyi ama sıradan chr gelseydi direk alın derdim

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Doruk
ço
Tiggo 8 pro alabilirsiniz ama yakıt tüketimi bana sıkıntı yaratmaz diyorsanız benim tercihim skoda octavia olurdu 1.0 canar gibi ama eğer Bi bakın nissan qasihai geliyorsa direk yapışın hocam piyasası da onun baya iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Toyota filan uzak durun bu arabalar varken en son toyota alabilirsiniz (araba baya iyi ama sıradan chr gelseydi direk alın derdim
k teşekkür ederim hocam sanırım quasqai bayi indirimi ile kıtı kıtına giriyor olursa direk yapıştıracağım

Sidar...

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Sidar Özel
ço

k teşekkür ederim hocam sanırım quasqai bayi indirimi ile kıtı kıtına giriyor olursa direk yapıştıracağım
Affetmeyin en sağlam suv budur piyasasida ilerde üzemez diye düşünüyorum rüşvet ver al bizim Tanıdık aldı efsane araba eksiksiz

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,580
İsim
Yavuz
Omodo 5 önerir misiniz? hocam biraz tecrübelerinizi anlatır mısınız?
Bize göre kullanımı rahat değildi arkaya doğru kısalıyordu falan ancak baya seri araç. Daha konforlu bişeyler istiyorsan tiggo serisi.

emre_ç

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Bu ay içinde ötv muafiyeti ile araba alacağım şuanlık 2008 düşünüyorum başka önereceğiniz model varmıdır suv olması daha makul ve chery ve mg hakkında ne düşünüyorsunuz
Hocam merhaba Chery ler güzel araç fakat yakıt tüketimi fazla 2008 hem yakıt hemde ileride parça vs de sorun yaratmayacak bir araçtır hayırlı olsun şimdiden

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Doruk
Hocam merhaba Chery ler güzel araç fakat yakıt tüketimi fazla 2008 hem yakıt hemde ileride parça vs de sorun yaratmayacak bir araçtır hayırlı olsun şimdiden
teşekkür ederim hocam umarım çok daha iyileri sizin olur

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Mehmet salih ay
ilerde 5 yıl sonra piyasası ne olur sizce o konudan korkuyorum elimde kalma ihtimali var
hocam en çok satanlar listesinde olan bir araba eğer bu şekilde devam ederse türkiye temsilciliği gelişir ve 2. el piyasası da artabilir

Top Bottom