Neler Yeni

Oğuz Sasi Hakkındaki Görüşleriniz

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
Oğuz Sasi hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum.

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Çok zeki biri ama yayınlarda insanlar onu daha çok dinlesin diye arada bir şaklabanlık yapıyor. Birçok yayınını izlemişimdir düşündürten sözleri çok oldu .

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aga tas.k konu açayım dedim yine fazla yorum gelmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok zeki biri ama yayınlarda insanlar onu daha çok dinlesin diye arada bir şaklabanlık yapıyor. Birçok yayınını izlemişimdir düşündürten sözleri çok oldu .
Şeker hastalığı var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ateist olan varmı yazan kişinin konusu şuan doldu taştı

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Bana hitap etmiyor. Yayınladığı içeriklere girip, bakasım gelmiyor.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,735
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Mağazaya gittikten sonra mağazadaki kameralar dua eder Allah'ım beni almasın diye.

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,749
İsim
Toxpox
Önceden çok izlerdim yayınlarını
Şimdi zamanım yok :/

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Oldukça kültürlü birisi. İnsanlar sadece yayınlarından Oğuz abiye karşı büyük bir ön yargı ile yaklaşıyor ama gayet aklı başında, kültürlü ve bilgi dolu birisi ünlenmeden önce hatta çok uzun yıllardır kendisini takip ediyorum ve bazı konularda özellikle bilim, uzay konularında bilgi yüklü birisi olduğunu düşünüyorum.

Ama yayınlarından artık eskisi kadar keyif alamıyorum ünlenmeden önce çok kemik bir kitle vardı o kitle ile muhteşem sohbetler ve oyunlar attığımı bilirim birbirimizi tanımamıza rağmen gerçekten oldukça seviyeli bir sohbet olurdu aramızda arada makara da yapardık, şimdi sohbete gelip ''Oğuz abi vawwww'' diye bağıran, düşüncesizse hareket edenler ile doldu kanal...

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
Oldukça kültürlü birisi. İnsanlar sadece yayınlarından Oğuz abiye karşı büyük bir ön yargı ile yaklaşıyor ama gayet aklı başında, kültürlü ve bilgi dolu birisi ünlenmeden önce hatta çok uzun yıllardır kendisini takip ediyorum ve bazı konularda özellikle bilim, uzay konularında bilgi yüklü birisi olduğunu düşünüyorum.

Ama yayınlarından artık eskisi kadar keyif alamıyorum ünlenmeden önce çok kemik bir kitle vardı o kitle ile muhteşem sohbetler ve oyunlar attığımı bilirim birbirimizi tanımamıza rağmen gerçekten oldukça seviyeli bir sohbet olurdu aramızda arada makara da yapardık, şimdi sohbete gelip ''Oğuz abi vawwww'' diye bağıran, düşüncesizse hareket edenler ile doldu kanal...
Evet özellikle bilim kurgu ve uzay sohbeti efsane zaten bu senenin başında öyle tanıdım.
Birde o hareketleri yapmasının bir nedeni de şeker hastası olması

Muazed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Muaz IŞIK
Hiç sevmem kendilerini.

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan
eglencelı adam yayın dıscord sunucunda gırmıstım 1 ay takıldım cok bos ınsan var ama sası sabahın herhangı bır saatınde gece oyle yayına gelıp oraya ozel canlı yayın yapıyordu konusuyordu herkesle ama canlı yayında bılım konusunda konustugu cogu sey bılgısız ve cahılce bunu ılgı cekmek ıcın mı yapıyor bılmıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,931
Üyeler
152,575
Son üye
Ahzidal
Top Bottom