Neler Yeni

okul dışı küfür etme

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
hakan yıldırım
herkese merhaba ben 9. sınıfa yeni geçtim şimdi sınıf grubu kuruldu böyle arada küfür falan oluyor basit küfürler böyle ana bacı karıştırmadan bizim sınıf hocası bize dün wp den birbirinize küfür ederseniz gözünüzün yaşına bakmam dedi yani okul dışı olduğu için sıkıntı olur mu

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,253
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
herkese merhaba ben 9. sınıfa yeni geçtim şimdi sınıf grubu kuruldu böyle arada küfür falan oluyor basit küfürler böyle ana bacı karıştırmadan bizim sınıf hocası bize dün wp den birbirinize küfür ederseniz gözünüzün yaşına bakmam dedi yani okul dışı olduğu için sıkıntı olur mu
O tarz sınıf gruplarında kesinlikle küfür kullanma. Bi gün arkadaşım dediğin adamla tartışırsın gider seni şikayet eder. He sonucu ne olur orasını bilemem muhtemelen uyarırlar sadece de gerek yok yani.

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
Sınıf grubunda kesinlikle aşşalayıcı şekilde tabirlerde bulunma biri gider ispitler patlarsınız direkt tecrübe etmiş biri olarak söylüyorum sana sevdiğiniz arkadaşlarınız ile özel bir grup oluşturun ordan istediğiniz gibi konuşun okul dışı hukuken karışamaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
hakan yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sınıf grubunda kesinlikle aşşalayıcı şekilde tabirlerde bulunma biri gider ispitler patlarsınız direkt tecrübe etmiş biri olarak söylüyorum sana sevdiğiniz arkadaşlarınız ile özel bir grup oluşturun ordan istediğiniz gibi konuşun okul dışı hukuken karışamaz
hayır aşşalayıcı değil sadece böyle yazarsam ceza yicem herkesin kullandığı a la başlayan o da çok az

Ensy58

80+ Bronze
Asla küfür etme sınıf grubunda şahısa olmasa bile her sınıfta vardır bir ispitçi gider şikayet eder boşuna uğraşırsın daha sonra hocayla

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
hakan yıldırım
Asla küfür etme sınıf grubunda şahısa olmasa bile her sınıfta vardır bir ispitçi gider şikayet eder boşuna uğraşırsın daha sonra hocayla
sadece 2 kez ettim sıkıntı olur mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
hakan yıldırım

Kara*

80+ Silver
Etmeni önermiyorum resmi bir şey olarak görülüyor sınıf grubu, hocaların olmadığı grupta saydır ama orada resmi olsan yeterli. Sonra bir olay olur ucubenin birisi uğraştırır seni.

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
Özel arkadaş grubu açın yani belirli kişiler ile ismini de okul ile alakalı bişey yapmayın hiçbişey olmaz

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,036
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Nerde çokluk orda ..., samimiyet artınca saygı gider. 3-4 kişilik bi arkadaş grubunuz varsa onlarla ayrı grup açın

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
746
İsim
Mehmet
Sakın sınıf gurubunda küfür etme deme sınıfta biri seni çok kolay ispiyonlaya bilir

Top Bottom