Neler Yeni

okul dışı küfür etme

Rulep

80+ Gold
kavga küslük gibi durumlar wp gruplarında başlıyor önlem almak için öyle diyorlar

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,262
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Küfür edenlerle ayrı bi grup kurabilirsiniz sohbet grubu diye. Sınıf grubunda yapmak tehlikeli. Bizim okulda birisi müdür yardımcısına küfür etmişti grupta, müdür yardımcısı öğrenmişti bir şekilde. Hiç küfür etmemek en iyisi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
hakan yıldırım
Küfür edenlerle ayrı bi grup kurabilirsiniz sohbet grubu diye. Sınıf grubunda yapmak tehlikeli. Bizim okulda birisi müdür yardımcısına küfür etmişti grupta, müdür yardımcısı öğrenmişti bir şekilde. Hiç küfür etmemek en iyisi.
anca şimdi yazabildim cevap veren herkese teşekkürler sınıf grubunda 2 kişi dışı herkes var herkes küfür etmese de herke yetişikin mizahı yapıyor kızlar bile ispitleyebilicek biri yok gibi kızlar bile bel altı mizah yapıyor ama başka küfür etmem önlem amaçlı

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
İsmi ismi.
Bilmiyorum aslında biraz saçma ama her okul bu tür oluşumlara karşı çünkü okul dışı davranışları okul içine de yansıtabileceğini düşünüyorlar galiba.

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,262
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
anca şimdi yazabildim cevap veren herkese teşekkürler sınıf grubunda 2 kişi dışı herkes var herkes küfür etmese de herke yetişikin mizahı yapıyor kızlar bile ispitleyebilicek biri yok gibi kızlar bile bel altı mizah yapıyor ama başka küfür etmem önlem amaçlı
Bir gün aradan biri çıkıp tüm sınıfı şikayet edebilir. Tüm sınıfın ağır ceza alacak hali yok ama dediğim gibi küfürsüz konuşmak en iyisi. Özellikle öğretmenler hakkında konuşmamak lazım.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Herkes ispiyonlayabilir demiş de öğretmenin kendisi de o mesajları görüyordur. Sınıf grubu yani.

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,262
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Herkes ispiyonlayabilir demiş de öğretmenin kendisi de o mesajları görüyordur. Sınıf grubu yani.
Sadece öğrenciler vardır grupta. Öğretmen olsa küfüre izin vermez zaten.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,404
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
herkese merhaba ben 9. sınıfa yeni geçtim şimdi sınıf grubu kuruldu böyle arada küfür falan oluyor basit küfürler böyle ana bacı karıştırmadan bizim sınıf hocası bize dün wp den birbirinize küfür ederseniz gözünüzün yaşına bakmam dedi yani okul dışı olduğu için sıkıntı olur mu
Bu sebepten dolayi online egitimde disiplin yiyen ilk insan olacaktim sabah biri beni ariyip duruyo actim ne *** gibi birsey dedim oda hoca seni derse cagiriyor diyince severim hocayi diyip kapattim buda derste ses acik ariyip cagiriyormus hoca duydu ama sorun burafa degil kiz iste bana nasil kufredersin falan diyince sinifi grubundada kufur etmistim gecede sinif hocamiz aradi yine o ariyor diye 2 kere yuzune kapatinca velimi arayip olayi intikal ettirmisti

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Sadece öğrenciler vardır grupta. Öğretmen olsa küfüre izin vermez zaten.
Grup kurmayı öğretmen söylemişse yani öğretmenin kontrolü ile kurtulmuşsa küfür kullanılmamalıdır. Ama kendi aralarında kurmuşlarsa öğretmenin karışabileceğini sanmıyorum.

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,262
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Grup kurmayı öğretmen söylemişse yani öğretmenin kontrolü ile kurtulmuşsa küfür kullanılmamalıdır. Ama kendi aralarında kurmuşlarsa öğretmenin karışabileceğini sanmıyorum.
Öğrenciler genelde öğretmenlerden habersiz ilk hafta kurarlar grubu. Ama yine de okul yönetimleri ciddi bir şey olduğunda dahil oluyor işin içine.

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
hakan yıldırım
bizim hocalar edebiyat biyoloji falan kurdurdu biz kendi aramızda kurduk kendi grubumuzu kurduk o da sohbet muhabbet ödev falan için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,134
Üyeler
148,982
Son üye
Aratos
Top Bottom