Neler Yeni

Okulda eziliyorum artık okula gitmek istemiyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,618
İsim
marilyn
Dostum buraya kadar okudum ve şunu anladım, masaya yumruğunu çakma vakti gelmiş. Çekingen, boynu bükük ve kırılgan gibi durursan herkes kullanır. Az belli edeceksin böyle biri olmadığını. Neyden korkuyorsun? Korkma onlar senden korksun, bi düzen oturtursan herkes saygı duyar
arkadaşın ciddi yazdığını sanmıyorum

-kağıda küfür yaz
+yazmıcam
-YAZ LAN!
+tamam

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Merhaba aranızda yeniyim ben 10.sınıfa gidiyorum Anadolu teknik programlı (ATP) bir meslek lisesine gidiyorum şimdi bizim sınıfta ki kızlar sürekli beni kullanıyorlar bana zorla kağıda küfür yazdırıyorlar bende olmaz diyorum bu sefer üzerime yürüyüp zorla yazacaksın lan deyip yazdırıyorlar sonra da o küfürlü kağıtları götürüp sınıf öğretmenime ve okul müdür yardımcısına verip Kadir bunu bize yazıyor diyorlar sürekli böyle yapıyorlar hatta bugün okulda hoca yani müdür yardımcısı annemle abimi okula çağırdı o kızlar beni doldurup zorla bana kağıda küfürd yazdırmışlardı ya işte annemle abim bugün okula geldi müdür yardımcısı beni okuldan atacaktı annemle abim yalvardı sonra vazgeçti şimdi sorun şu bizim sınıftaki kızlar beni sürekli kullanıyor benden zorla kağıda küfür yazmamı istiyorlar bende olmaz yazmam diyorum ama zorla illaki yazacaksın lan deyip üzerime yürüyorlar bana zorla küfür yazdırıyorlar şimdi ben geçen gün bu kızlara normal SMS mesajı attım numaralarına bana neden böyle yapıyorsunuz dedim bana biz sana böyle yapmıyoruz dediler sen yalan söylüyorsun deyip beni yalancı çıkardılar meğersem bunlar benim mesajlarımı alıp montajlatıp benim adıma küfür yazmışlar birde bana sapık demişler ha birde bir kız hocaya benim adıma demiş ki Kadir bana demiş ben seni takip ediyorum senin sevgilin var halbuki yalan ben kıza öyle bir şey demedim şimdi hoca da bana sapık diyor benim zoruma gidiyor birde bugün sınıf hocam beni koridorda bir köşeye çekip bana kızdı dedi ben şizofreniyim adam öldürüyorum senide öldürecem dedi ondan sonra bugün sürekli hoca beni takip ediyordu teneffüste neyse şimdi akşam okul bitti eve geldim bu sefer annemle abim bana bağırdı kızdı bende sinir hastasıyım ya tabii sinir krizi geçirdim onlara bağırdım hatta sonra bizim salonun penceresini de açtım aşağıya atlamak için o anki sinirle tabi sonra annem geldi pencereyi kapattı bende kafamı duvara vurmaya başladım sinirden sonra annem ile abim benden özür dilediler sonra onlara herşeyi anlattım bana inandılar benim haklı olduğumu anladılar sonra babamı aradım dedim ben sınıfta çok eziliyorum hatta benim sınıfımı değiştir dedim ağladım hatta babama ben artık yarından itibaren okula gitmiyorum daha fazla dayanamıyorum dedim babam da bana tamam bu hafta gitme bu hafta senin sınıfını değiştirecem dedi bende bugün okula gitmedim hatta bugün sağlık ocağına gidip 3 günlük rapor aldım yarın Ankara 'ya gideceğim tatile sınıfım değişene kadar başka sınıfa geçecem sonra onlardan kurtulacam bizim sınıf hocası da bana kafayı takmış hatta bugün anneme senin oğlun kendisi gidip millete karışıyor küfür yazıyor demiş annem de ona her şeyi anlatmış ama inanmamış hatta bende sınıf hocama bugün okulda her şeyi anlattım bana inanmadı bana sen yalancısın yalan söylüyorsun ben sana inanmıyorum dedi hatta dün okulda sinirden bir çocuğun boğazını sıktım sizce ne yapmalıyım?
1642104063350.png

Sesini çıkarmazsan, her denilen şeyi yaparsan kusura bakma da müstahak. Zorla yazdırıyorlar ne demek?

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
arkadaşın ciddi yazdığını sanmıyorum

-kağıda küfür yaz
+yazmıcam
-YAZ LAN!
+tamam
Ben bu konunun balon olmadığına ihtimal vererek yazdım ama balon sanırım.
Zorla yazdırıyor diyor birde, bu adam konuşamıyor sanki veya küçük bir çocuk da bunun üzerine gidiyorlarmış gibi.
@Tostçu Yakup kameralar nerde el sallayak

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,899
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Yaşanılan psikoloji kötü onda her türlü haklı fakat olayın aslı öğrenilirse kimse bir şey yapamaz. Aksine karşı taraf okul tarafından rezil, düzenbaz duruma düşer. Kısacası olayın üstüne gidilmesi daha sağlıklı olur.
Okul müdüründen, yönetimden ve hocalardan bahsediliyor. Anladığım kadarıyla 1 kez de olmamış çok kez olmuş bu durum.
Okul yönetimini bırak ilçe müdürlüğe il müdürlüğe bile ne söylersen söyle kızların ellerinde kendisinin elleriyle yazdığı kağıtlar var. Editli de olsa mesajlar var.
Editli mesajlar hadi çözülür de o kağıtlar halen duruyorsa hiç şansı yok. Ne yapacak "ben bunları isteyerek yazmadım" diyecek sonra okul yönetimi yine kızları haklı bulacak.
Olay zaten baştan patlamış yumurta bir tarafa dayanmış afedersiniz, hala okulun üstüne gitmesini önermek "bence" saçma.

Ben kendim yaşadığımdan biliyorum, benzer bir durum yaşadım ama kendim de böyle şeyler yapmadım yani. Okuldan ayrıldım, kafam rahat.
Peki ne oldu? Okuldan ayrıldıktan sonra o benim gözümdeki "karşı taraf" daha rahat-mutlu hareketler sergilediği için olsa gerek okuldaki çoğu kişi o aramızda yaşanan husumeti ben haklıyım şeklinde buldu. Ki zaten ben haklıydım. Kısacası bu durumda okul değiştirmek en iyisi.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
ilk başını okumak bile yeterli, dostum kusura bakma süt bebesi gibi birisin galiba, yapmazsın olur biter üstüme yürüyorlar ne demek :d
bunlardanmı korkuyorsun cidden sende müdüre git olur biter
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar adam tamamen uydurmuş cidden böyle saçmalık olabilir mi?
Yüksek ihtimalle lozan zaten ama belli olmaz :d

EFEMERTMİRAÇ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
efemertmiraç
İyi seneryo fazla flim izliyorsun okul değiştirilir olur biter mesajlarda senin orjinal mesajın durmuyormu niye göstermedin :blobdance::blobdance:

Microsoft

80+ Bronze
Yeni sınıf bir şey değiştirmez, komple okul değiştirmesi, hatta mümkünse ilçe değiştirmesi en iyisi.
Hayır hocam bence uruguaya kaçması daha uygundur (!). Hocam sınıf değişikliği yapsın olmazsa okul değiştirsin zaten.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ulan bana diyecekler varya (yapacaksın lan) diye. Dübüründen kan alırım.
Kimse demesin burda, yok onlar kız onlar şöyle böyle diye.

Microsoft

80+ Bronze
Ulan bana diyecekler varya (yapacaksın lan) diye. Dübüründen kan alırım.
Kimse demesin burda, yok onlar kız onlar şöyle böyle diye.
Kimsenin diceni sanmıyorum : D

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom