Neler Yeni

Okul sonrası zaman yetmiyor , sizce açığa geçme tekrar açılırmı?

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
açık konuşmak gerekirse 9.sınıf koronaydı 10.sınıf gırgır şamata 11.sınıfta okul değiştirdim gırgır şamata 12.sınıftayım ve ciddiye bindiğini yeni farkettim hocam yani benimde temel yok açık konuşmak gerekirse matematik tyt de temel kavramlarda sıkılıp kapattım sonrasında zorla izleyerk konuyu bitirdim ve geçtim okulumdaki hocalar berbat saten geçen seneki matemaikçim dediğini unutuyordu bazen tahtaya yanlış yazıyordu edebiyat hocam çok kötüydü çoğu hocamın emelil,k yaşı gelmiş dönemiydi ve hiç verim alamıyordum sen en azından hiçbirşey yapmasanda meslek lisesi mezunusun bir işi temeldende olsa bilgin var ben 0 ım
hocam hangi temel allah rızası icn bende eskiden temel oldugunu hangi kuvvet dusundurttu sana
meslek liseleri cok kotu okulumun neresi oldugunu bile bilmiyorsun temelin vardır zaten basarırsın vs diyorsun olayı uzatmicam daha bir sey yazmicam ders calısıyorum son mesajımdır bu

xxKiss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
MERTCAN ÇETİNTÜRK
hocam hangi temel allah rızası icn bende eskiden temel oldugunu hangi kuvvet dusundurttu sana
meslek liseleri cok kotu okulumun neresi oldugunu bile bilmiyorsun temelin vardır zaten basarırsın vs diyorsun olayı uzatmicam daha bir sey yazmicam ders calısıyorum son mesajımdır bu
o manada temel dememiştim de neyse

mert6161

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
mert
Bende şu an tyt 70 lerdeyim millet 100 yapıyor acik lise açılsa geçmek isterdim zaman kalmıyor

Top Bottom