Neler Yeni

Okula bıçak getirmenin ve birini yanlisikla yaralamanın cezası nedir?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Karşıdaki dövüp bırakacak olsa bile bıçak çekilirse daha beterini yapabilir.
aynen öyle bırak 1 gün dayak ye yarına acısı geçer hapislerde çürümekten yada ölmekten iyidir ki bizim zamanımızda biz hergün kavga ederdik ne bıçak ne sopa ne tüfek vardı şimdi adama yan baksan çekip vuruyor insanlar korkak olmuş iki yumruk yemeyi göze alamıyor

• Beğen
Reaksiyonlar: ysf0
beyler şakalaşırken arkadaşı 4.kattan attım komaya girdi. ailesinde tek çalışan kişi olduğu için kardeşleri aç ve evsiz bir şekilde okul kapısı önünde isyan çıkarttılar. olayı yatıştırmaya çalışırken çocuk saldırdı bende biber gazı sıkınca 8 yaşındaki kardeşi kör kaldı(!) cezası nedir?

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,289
İsim
Emir
arkadaşlar tamam belli ki olgun değil ama bu kadarlinçlemeyn poawkeopıaje sakin.

r4NG3r

80+ Silver
beyler şakalaşırken arkadaşı 4.kattan attım komaya girdi. ailesinde tek çalışan kişi olduğu için kardeşleri aç ve evsiz bir şekilde okul kapısı önünde isyan çıkarttılar. olayı yatıştırmaya çalışırken çocuk saldırdı bende biber gazı sıkınca 8 yaşındaki kardeşi kör kaldı(!) cezası nedir?
Kader mahkumu

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
663
İsim
selams

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
663
İsim
selams
Kanka bıçak tasiyordum arkadasim elimden aldı bende onu bıçaklamak zorunda kaldım okuldan atilirmiyim (!) ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom