Neler Yeni

Okula bıçak getirmenin ve birini yanlisikla yaralamanın cezası nedir?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,658
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
senin olayla hiç bir alakan yok. burada zarar gören kişide değilsin. yaralanan arkadaş veya ailesi şikayet etmediği sürece kimse bir şey yapamaz.
kanka sen akıllı bir varllıksın okul okul okul sokak veya park değil okul okulda bıçak taşımak ??????????????

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
şaka kanka şaka hemen neden kızıyon ki

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
ege
SALŞCLŞASMŞİLASMLŞA KANKA ŞAKA YA :d
Mesaj otomatik birleştirildi:

umarım atılırsın dostum okuldan senin gibi insanlar toplumda dolaşmamalı üzgünüm :/

Golf 4 R32

80+ Silver
bıçak cebimde ve arkadaşım cebimden alıyor benle sakalasiyor bende elinden alıyorum ve ona aynısını yaparken bacağına hafif şekilde giriyor ve hocalar durumu anlıyor üstümü ariyorlar bıçağı buluyorlar tutanak tuttular ve pazartesi disiplin kurulunun toplancagini söylediler. Sizce ne cezası verirler
Beynin olsa bıçak taşımazsın umarım en büyük cezayı alırsın

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,356
İsim
Olcay akbulut
bıçak cebimde ve arkadaşım cebimden alıyor benle sakalasiyor bende elinden alıyorum ve ona aynısını yaparken bacağına hafif şekilde giriyor ve hocalar durumu anlıyor üstümü ariyorlar bıçağı buluyorlar tutanak tuttular ve pazartesi disiplin kurulunun toplancagini söylediler. Sizce ne cezası verirler
kadir şekerci misin knk :D Okula neden bıçakla gidiyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

şerefsizin teki okul bahçesinde arkadaşımın boğazına bıçak dayamıştı, sizin gibilerin yüzü hiç gülmesin : )

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Serhan emre
Umarım atarlar sizi küçük serseriler, kavga adrenali ile artistligine birine vursaydın da baban sokakta ömür boyu rahat gezemeseydi

freygasm

80+ Gold
Aynı durumu yaşayan bir arkadaşım okuldan atıldı.

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Hasan Doruk
Millet tiye almış ama ciddiye alırlarsa kötü yaptırımları olabilir bu durumun. Kasten yaralama vs. siciline dahil işlenebilir.

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
C.S.
okuldaki disiplin çok önemki olmaz sene sonu ŞÖK de şube öğretmenler kurulunda cezanı kaldırma imkanları var ama çocuk senle uğraşırda polise kadar giderse olay o zaman siciline adam yaralama olrak işlerler
Öğretmenler de ihbar edebilir.

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Okulda öğretmenler tarafından sevilen bir öğrenciysen 3-5 gün arası uzaklaştırma alırsın ama sevilmiyorsan garanti atılırsın.

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Tuna
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom