Neler Yeni

Okula tavuk pilav götürmek istiyorum fakat koku yaparmi?

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
chade
Hiç bir şey olmaz rahatsız olana dışarı çıkmasını söyle hocaya giderse ve hocan bir şey derse tamam de geç yarın yine ye yarın yine kızarsa öbür gün bir daha ye zaten şikayet eden kişi de kokuya alışır.
sizin gibi saygı, görgü kurallarını bilmeyen ayılar fikir vermesin mümkünse. sınıfta yemek yenmez, her okulda kantin, yemekhane var. rahatsız olana dışarı çık diyemezsin çünkü sen yanlış yerde yemek yiyorsun. hocan bir şey derse yarın yine ye şikayet edenler de alışır demek zeka geriliği göstergesidir

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Ömer
sizin gibi saygı, görgü kurallarını bilmeyen ayılar fikir vermesin mümkünse. sınıfta yemek yenmez, her okulda kantin, yemekhane var. rahatsız olana dışarı çık diyemezsin çünkü sen yanlış yerde yemek yiyorsun. hocan bir şey derse yarın yine ye şikayet edenler de alışır demek zeka geriliği göstergesidir
Ultra zeki saygılı efendi abimiz de geldi geç geldi ama neyse.
Şimdi saygı değer abimiz her lisede kantin yemekhane yok nerden biliyorum çünkü okuduğum lise öyleydi yemeğimizi alır sınıfta yerdik. Teneffüslerde bildiğiniz gibi camlar ve kapı açılır çok kokmayan yiyecekler sınıfta yenir. Önceden hazırlanan tavuk pilav da o kadar kokmaz.
Bu arada sınıfta yemek yenmez diye bir şey yok element uydurmayalım.
Bu arkadaş muhtelemen hocaya şikayet eden ama yine elinden bir şey gelmeyen arkada o pis kokuyu çeken bir arkadaş. İşte her şey saygıyla olmuyor o yemeği yiyenin başından aşağı dökmen gerekirdi sen ezikliğinle kaldın sadece.

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
chade
Ultra zeki saygılı efendi abimiz de geldi geç geldi ama neyse.
Şimdi saygı değer abimiz her lisede kantin yemekhane yok nerden biliyorum çünkü okuduğum lise öyleydi yemeğimizi alır sınıfta yerdik. Teneffüslerde bildiğiniz gibi camlar ve kapı açılır çok kokmayan yiyecekler sınıfta yenir. Önceden hazırlanan tavuk pilav da o kadar kokmaz.
Bu arada sınıfta yemek yenmez diye bir şey yok element uydurmayalım.
Bu arkadaş muhtelemen hocaya şikayet eden ama yine elinden bir şey gelmeyen arkada o pis kokuyu çeken bir arkadaş. İşte her şey saygıyla olmuyor o yemeği yiyenin başından aşağı dökmen gerekirdi sen ezikliğinle kaldın sadece.
kardeşim biz ailemizden eğer orası yemek yenen bir alan değilse herkesin içinde yemek yeme diye öğrendik. kokusundan osundan busundan rahatsız olan olabilir, canı çeken olabilir, imkanı olmadığı için yiyemeyen olabilir vs vs. biz bu şekilde büyütüldük. şimdiki liseli, ortaokullu çocuklar sınıfta mı yiyor milletin masasına çıkıp mı yiyor bilmem. bana göre ve bize öğretilenlere göre ben istediğimi yaparım, şikayet etseler de umrumda değil, alışacaklar demek saygısızlık. son cümleleri de bana yazdın diye tahmin ediyorum, ezikliğinle kaldın falan kısımları. emin ol ortamda rahatsız olanlar için bana ne ben istediğimi yaparım diyenlere istediğini yaptırtmadım.

Top Bottom