Neler Yeni

Okulu bırakma zamanı galiba

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Yılmaz
Merhaba okul hayatı biteli 2 yıl olmuş biri olarak küçükken bende senin gibi okuldan nefret ederdim gitmek istemezdim ama bazı hayatın acı gerçekleri çarpınca eşşek gibi dikkat sorunu bende de vardı bu arada ama oturdum o masanın başına ve dersleri dikkat dağınıklığı nedeniyle günlük çalıştım son gün çok az çalışıp yattım dinlendim sosyal hayatımda yola belli kişiler ile devam ettim kimseyle muhatap olmadan okulu yüksek notlar ile bitirdim ama senin dediğin gibi bir sürü sağlık ve ailevi sorunlar ile de baş ettim ama dedim ki aslı bahane yapma aksi halde bu döngü devam decek sen de sanıyorsun ki şu an okuldan kurtulmak seni kurtaracak inan öyle değil yazın çalış kendini geliştir her alanda yabancı dil özellikle neyse hayattan sorun asla bitmez şimdi okulum bitti kpss'ye hazırlanıyorum geçen yıl kaza geçirip ayak bağlarım kopma noktasına geldi sınava iyi çalışamadım tedavi gördüm bu yıl yine hastalık sorunları yaşıyorum ama hayat bu amacım var arada çok bunalıyorum psikolojik olarakta zor bazı şeyler ama pes etmek gibi seçeneğim olmadı sende kendine bir düzen koy okursam ne olur okumazsam ne olur artı ve eksileri düşün ama tekrar diyorum hayatta sorun asla bitmez birilerini boş ver ve önüne bak daha çok şey getirecek bu hayat iyisi kötüsü ile yola devam et tek tavsiyem bu aksi halde başka sorunun olursa elimden geliyorsa yardım ederim fikrimi söylerim
Geçmiş olsun. Teşekkür ederim kendimi biraz daha güçlü hissediyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,033
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom