Neler Yeni

Okulda çocuğun burnunu kırdım ceza almamak için başka okula mı gideyim?

Deadpool

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Adil Canbulat
Merhaba birisiyle kavga ettim o bana yumruk attı ama tutturamadı bende burnunu kırdım. Sicile işlememesi için başka okula gitmem mantıklı mı?

Deadpool

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Adil Canbulat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,547
İsim
Cengiz

Deadpool

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Adil Canbulat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

sontoxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Semih Nas
oda vurduysa cezasını alır sende vurduysan cezanı alırsın ayrıca burun kırmak savunma falan değildir nerden öğrendiysen artık

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,547
İsim
Cengiz
kral bende meslekte 12.sınıfım ama ne gerek var kavga etmeye ağız burun kırmaya konuşarak halletsenize adam gibi kaç yaşına gelmiş adamlarsınız hala kavga dövüş işlerini bırakın bir kenera hele okulun ilk gününden kavga mı edilir

Deadpool

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Adil Canbulat
oda vurduysan cezasını alır sende vurduysan cezanı alırsın ayrıca burun kırmak savunma falan değildir nerden öğrendiysen artık
Yüzüme defalarca vurmaya kalktı ben kendimi savundum tutturamadı o bende o sırada vurdum yüzüne burnuna nişan almadım yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

başkalarının burnunu kırcağına derslerine çalışsana kardeşim seneye yks var senin bide başka bir okula gitmek çok saçma zaten sicile işler büyük ihtimalle minimum tutanak yersin
Hocam o çocuğun belki 20 25 tutanağı vardır. Onlarca kez kavga etti ve hala okulda bende anlamadım gitti yüzüme vurmaya çalıştı ben kendimi savundum bilerek burnunu kırmadım zaten.

• Beğen
Reaksiyonlar: Pala

xTURANN

80+ Silver
Yüzüme defalarca vurmaya kalktı ben kendimi savundum tutturamadı o bende o sırada vurdum yüzüne burnuna nişan almadım yani.

Hocam o çocuğun belki 20 25 tutanağı vardır. Onlarca kez kavga etti ve hala okulda bende anlamadım gitti yüzüme vurmaya çalıştı ben kendimi savundum bilerek burnunu kırmadım zaten.
Kavga ettiğin yeri gören kamera varsa, kamera kaydı ile beraber savunma yapabilirsin. 12.Sınıfsın, kavga edip son sene kendini yakmaya ne gerek vardı be kardeşim. Geçmiş olsun. Umarım uzaklaştırma ile kurtarırsın.

Hocam o çocuğun belki 20 25 tutanağı vardır.
Onlar yalan :D

Sinan_Enginar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
kaanzi

eğer ailesi şikayet ederse naneyi yersin benim okulda öyle bir olay olmuştu çocuğun velisi dava açmıştı tabi kim uğraşır davayla

eğer ailesi şikayet ederse naneyi yersin benim okulda öyle bir olay olmuştu çocuğun velisi dava açmıştı tabi kim uğraşır davayla
ailesiyle konuş yırtarsın belki

m1tRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emre
Bu gibi durumlarda asla vuran taraf olmayın. Eğer sana vurmuşsa çok büyük bir geri tepki verip sanki gebertiyormuş gibi rollenmelisin. Bazı yerlerine vurmasına izin vermelisin ama sen hiç vurmamalısın. Direkt olarak mağduru oynamalısın. Gerekiyorsa bayıl ve ambulans gelsin. En mantıklısı da bayılmak olur. İşin sonunda ailen adli süreç başlatacağını söyleyerek tehdit etmeli. Ücretli avukat tutarak elinden geleni yapmalı. Çocuk zaten okuldan direkt atılacaktır. Bu şekilde o çocuğun siciline de kabarık şekilde işler ve tüm memurluklardan muaf olur. İleride adam akıllı işe de giremez ve hayatını bir bakıma karartmış olursun. Yiyeceğin ufak bir dayak karşındakinin hayatını karartmaya yeter de artar bile. Ve sizin yaptığınıza bakacak olursak okuldan uzaklaştırma olabilir.

Top Bottom