Neler Yeni

Okulumdaki öğrenciler çok kötü davranıyor ne yapayım?

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,204
İsim
Oozdmrsm
lise 1 e geçtim obp puanım 82 ama 65 ile alan bir erkek imam hatip lisesine gitmek zorunda kaldım. çoğu kişiden memnun olsamda 8 9 kişi bel altı espiri pisliklik felan yapıyolar küfür çok.
bu her okulda olan bir şey ama bunun derecesi fazla gibi geldi bana, bana yanlışları olmadı umarımda olmaz (onlar için iyi olmaya bilir.) nakil işlemleri ne gelecek olursam sınıflar doldu ve çevremde çok az lise var 2 tane. 1 tanesine girecektim ancak bu sene 30 kişi almışlar öbür anadolu lisesinin ise namı fazla iyi değildi ama onu yazmak zorunda kaldım. tercihler açıklandı ama imam hatip. şeytan diyor şaplağı koy yere ser ama okul çok sıkı herşeye tutanak tutuluyor

1 lise nakil tercihleri nasıl oluyor 2 siz olsaydınız ne yapardınız? 3 nakil için sürem varmı?

hem saat hemde ortam açısından buradan nefret ettim umarım yakın zamanda gidebilirim
Kanka e devletten yapıyorsun nakili. Birde süre olayını bilmiyorum. ben yarı dönem tatilinde aldırmıştım. Sende bi şansını dene çünkü senin yerinde olsam çoktan o okuldan gitmek için çabalardım

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
874
İsim
Emre
lise 1 e geçtim obp puanım 82 ama 65 ile alan bir erkek imam hatip lisesine gitmek zorunda kaldım. çoğu kişiden memnun olsamda 8 9 kişi bel altı espiri pisliklik felan yapıyolar küfür çok.
bu her okulda olan bir şey ama bunun derecesi fazla gibi geldi bana, bana yanlışları olmadı umarımda olmaz (onlar için iyi olmaya bilir.) nakil işlemleri ne gelecek olursam sınıflar doldu ve çevremde çok az lise var 2 tane. 1 tanesine girecektim ancak bu sene 30 kişi almışlar öbür anadolu lisesinin ise namı fazla iyi değildi ama onu yazmak zorunda kaldım. tercihler açıklandı ama imam hatip. şeytan diyor şaplağı koy yere ser ama okul çok sıkı herşeye tutanak tutuluyor

1 lise nakil tercihleri nasıl oluyor 2 siz olsaydınız ne yapardınız? 3 nakil için sürem varmı?

hem saat hemde ortam açısından buradan nefret ettim umarım yakın zamanda gidebilirim
Dönem başı değişmiyorsa 1 hafta sonra değiştirebilmen lazım ben dönem başı değiştirmiştim

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
939
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
daha 2.gün bunları söylemek için çok erken bende ilk başta böyleydim sigara içen birini gördüm tuvalette hemen hocalara falan söyleyip anneme babama anlatmıştım ne kadar kötü diye sonra bende onlardan biri oldum yakında sende onlardan biri olursun
herkes sonunda korkmak istediği insana dönüşür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

imam hatip seçmen çok kötü olmuş eğer eğitimini ciddiye alıyorsan arkadaşları falan ortamı geçtim sırf imam hatip olduğu için bile değiştir dini dersler çok fazla ve çok zaman kaybettirir
ben ortaokuldayken düz okudum ama yanımızda imam hatip vardı bahçeler ortaktı gerçekten ne kadar it kopuk varsa hepsi imam hatipe gidiyor çünkü genelde puanları çok düşük imam hatiplerin
he arkadaşlara gelirsek değiştiremezsen bulaşma kanzi kimseye en kötü sınıf değiştirirsin çevren yoksa kavgada etme 10 kişi teke düşürür affetmezler gerçi çevren varsa da kavga etme o ayrı uğraşır durursun tüm sene he bunların hiçbiri olmadı zamanla alışıyorsun gerçekten şimdi ben yapmam dediğin çoğu şeyi 2-3 seneye hepsini yapmış olacaksın lise de öyle bir ortam ama umarım beni haksız çıkartırsın bu konuda

Top Bottom