Neler Yeni

Okulun ilk günü hangi parfüm sıkılmalı?

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,812
İsim
Mehmet Aslan
Hacı misi sık devam et :PeepoLeave:

Lgoyü

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Enes
Mavi-fresh temalı parfüm sıkıp gitmek istiyorum mevsimden dolayı ama kararsız kaldım. Seçenekler fotoğrafta. Siz olsanız okulun ilk günü hangi parfümü sıkardınız? Siyah puma eşofman (ya da gri tam karar veremedim)-beyaz ve desenli tişört ile gideceğim bu kombine (kombincik) hangi parfüm daha tutarlı ve uyumlu sizce?
Seçenekler fotoğrafta:
Sağ alttaki Versace ve sol üstteki blue channel güzel kokar gibi duruyor kokularını bilmiyorum kutularına göre yorumluyorum. Ayrı olarak Arkadaş parfüm sıkmak istiyor olabilir herkesin yaşantısı birbirinden farklı saygı duysak daha iyi olur. Ayrı olarak hangi koku sana en güzel geliyorsa onu sık sen kendini beğendikten sonra diğer insanlar önemli olmaz.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,489
İsim
Selim
Mavi-fresh temalı parfüm sıkıp gitmek istiyorum mevsimden dolayı ama kararsız kaldım. Seçenekler fotoğrafta. Siz olsanız okulun ilk günü hangi parfümü sıkardınız? Siyah puma eşofman (ya da gri tam karar veremedim)-beyaz ve desenli tişört ile gideceğim bu kombine (kombincik) hangi parfüm daha tutarlı ve uyumlu sizce?
Seçenekler fotoğrafta:
Sosyal medyadan koku önerisi yapmak sağlıklı değildir 👍 kokular her insanda farklı bir aura salgılar yani kişinin değişmeyen ve her insan da farklı olan ten kokusu vardır buna göre parfüm seçimi yapabilirsin bunu da ancak kendiniz ve çevreniz bilir çünkü a kişisinde aynı parfüm harika kalıcı kokarken b kişisin de hem kötü kokuyor hem de kalıcı olmuyor tamamen ten uyumu ile alakalı bu yüzden sevgiliniz varsa teninizi yakışanı en iyi o bilir 👌 buradan verebileceğim tek tavsiye genel olarak bilinen bir kuraldır oda yazın hafif fresh, kışın da baharatlı ve ağır parfüm 👍 kışın fresh olanı da kullanabilirsin ama yazın asla baharatlı ağır parfüm tercih etmeyin. Diğer konu ise geçmişte ki işimden dolayı çevremde çok kız oldu ve hepsinin ortak Fikri parfümü üzerine dökmüş gibi kokan erkekler çok iticidir bu yüzden 3 fıs tene yapın ve okula gidin fazlası ağır ve rahatsız edici olur.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
438
İsim
yunusemre

FurkanIIy

80+ Bronze
Seçenekler fotoğrafta:
Hocam eğitim görmeye mi yoksa kız tavlamaya mı gidiyorsun? Ona göre öneride bulunmak isterim.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
438
İsim
yunusemre

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,067
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Seçenekler fotoğrafta:
Çoğunu kullanıyorum iyi bi yayılım olsun etki bırakayım dersen sauvage sık.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,670
İsim
Muhammet Çağrı
Versace Dylan Blue iyidir.

4rael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ömer Orman
Hocam eğitim görmeye mi yoksa kız tavlamaya mı gidiyorsun? Ona göre öneride bulunmak isterim.
Güzel kokmak için gidiyorum ve hangisi daha güzel diye öneri almak istedim hangisi en çok seviliyor diye? Sen öneride bulunmasan da olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada sauvage ile gittim düzgün cevap verenlere teşekkürler. 👍

FurkanIIy

80+ Bronze
Güzel kokmak için gidiyorum ve hangisi daha güzel diye öneri almak istedim hangisi en çok seviliyor diye? Sen öneride bulunmasan da olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada sauvage ile gittim düzgün cevap verenlere teşekkürler. 👍
Okula gitme amacının güzel kokmak olması garip geldi açıkçası hocam. Ben olsam, kız tavlamak için sauvage, eğitim görmek için "nothing" seçerdim. İyi kokmalar :D

hard rp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Mert

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
438