Neler Yeni

Okulun saçmalıktan ibaret olması

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Günün ortalama 10 saati orda geçiyor modern kölelik sistemi ileride bir şey de elde edemiyorsun önüne kağıt koyuyor zorla yaptırıyor müfredattaki bütün dersleri yapacaksın diyor belki yapamıyorum belki başka şeye ilgim var tamamen modern kölelik hapishane her gün mahkum yoklaması alır gibi yoklama alınıyor limiti geçersen kalıyorsun sanki hapishanede cezana ceza ekler gibi senelerdir bu sistemin kölesiyiz çok sinir ve nefret doluyum bütün bu sistem ve saçmalığa
Aynı şeyleri ben de düşündüm ve dedim.
Ve sonucunda gördüm düşünmek veya söylemek bir işe yaramıyor kanka.
He değiştirevek gücüm var dersen konuş ama şuan bir şey değişmiyor.
Böyle şikayetçi olacağımıza biz çekelim sonraki nesillere çektirtmeyelim.
Herkes nefret ediyor bazıları çıkarına göre hareket ediyor.
Şuan bunu eleştirmenin bir anlamı yok.
Elinde güç olanlar eleştirmedikten ve değiştirmedikten sonra :)
Ayrıca yeni seçenkler mevcut mesela Açık lise bence bir bak :D
Sanırsam okulu sevmiyorsunuz.
Çünkü bunları ben de okuldan nefret ettiğim dönemde diyordum.
Şuan demiyorum çünkü okulu ve dersleri seviyorum

Erda Yıldırım

80+ Gold
İşte aynı şekil birilerini memnun etmeye çalışıyoruz hep fakat orda en azından elime para geçiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İş de aynı en azından elime para geçer bekçinin falan kimseyi koruduğu da yok ayrıca herkes kendine bakar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Randoma
Kral okul sana temel bilgiyi öğretir. Git yazılım kursuna yazıl ogren bir şeyler. Web sitesi tasarımı öğrensen bir tarafımı 1kya yapıyorlar. Okul kötü diye konu açacağına kendini geliştirmeye bak.

kraxius

80+ Bronze
Kral okul sana temel bilgiyi öğretir. Git yazılım kursuna yazıl ogren bir şeyler. Web sitesi tasarımı öğrensen bir tarafımı 1kya yapıyorlar. Okul kötü diye konu açacağına kendini geliştirmeye bak.
Kendimi geliştirmeye çalışıyorum zaten bro

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
M.S.C
Tyler Durden izleyip gaza geldin galiba. Kimse seni zorla okulda tutmuyor, açığa geçebilirsin.

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
M.S.C
Yukardaki cevaplara bakmadın galiba açığa geçebilsem geçicem zaten tek akıllı sensin
O zaman şikayet etmenin anlamı yok, okulu zindan gibi görürsen zaten sana zindan olur.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Günün ortalama 10 saati orda geçiyor modern kölelik sistemi ileride bir şey de elde edemiyorsun önüne kağıt koyuyor zorla yaptırıyor müfredattaki bütün dersleri yapacaksın diyor belki yapamıyorum belki başka şeye ilgim var tamamen modern kölelik hapishane her gün mahkum yoklaması alır gibi yoklama alınıyor limiti geçersen kalıyorsun sanki hapishanede cezana ceza ekler gibi senelerdir bu sistemin kölesiyiz çok sinir ve nefret doluyum bütün bu sistem ve saçmalığa
Okuma.

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331
genle anlamda bu saydıkların yaşamın ta kendisi denilebilir. okul buna en büyük örneklerden, herhangi bir şirkette beyaz yakalı hayatının sonuna kadar çalışmakta. okumayıp beyaz yakalı olduğunu farz etsek. geceni gündüzünü hiçe sayıp senin üstünün verdiği görevi yerine getiriyorsun ve yeri geliyor bir aferim bile alamıyorsun karşılığında. yıllarca o şirkette çalışıp gençliğini heba ediyorsun yaşlandığında sen artık bizim işime yaramazsın diyip işten çıkartıyorlar gibi. hayat aslında birilerinin altında kölelik yapmak gibi

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,949
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Ülkenin nitelikli iş gücü iyi eğitimli insanlar oluşturuyo o girişimcilerde kendilerini okulda egitmeselerde iş alanında egitiyorlar yani eğitim nerde olursa olsun şart
Bizim hocamız sürekli bize derdi. "Okumayanı okula göndermeyeceksin. Vereceksin sanayiye şuraya buraya çalışacak. Benim bir Lise arkadaşım vardı, okuldan atıldı. Geçenler de gördüm hırdavatçıydı . Altında BMW var. 🤷🏻‍♂️
Aslında çocuk okumuyorsa bir işe küçük yaştan girip onu kapmalı. Etrafımızdaki işsiz üniversite mezunlarıda en büyük örnekleri.

KlausM

80+ Silver
Biz böyle bi talimat vermedik adamlarımıza

bıraktım

80+ Bronze
Şuan üni 1 deyim keşke okul hayatım hiç bitmese diyorum keşke lise günlerime dönebilsem okul bitip gerçek hayata atılınca anlıvaksın okulun değerini

kraxius

80+ Bronze
Şuan üni 1 deyim keşke okul hayatım hiç bitmese diyorum keşke lise günlerime dönebilsem okul bitip gerçek hayata atılınca anlıvaksın okulun değerini
Tamam kanka anlarız okulun değerini

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,796
Üyeler
152,550
Son üye
Efydeu
Top Bottom