Neler Yeni

Yardım Okuma/Yazma hızının oyun ya da photoshopa etkisi

OptiDark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ozan Ünsal
Yeni bir SSD almayı düşünüyorum ama fazladan para verip okuma yazması yüksek bir SSD almak mantıklı mı karar veremedim. Oyunlarda ya da Adobe Photoshop kullanırken daha yüksek okuma yazma değerleri performansa ne kadar etki eder?

Techno08

80+ Gold
Bütçenizi bilmiyorum ama ne kadar okuma yazması iyi olan bir ssd alırsanız o kadar iyi olur. Daha hızlı oluyor çünkü.

Sndjety

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Murat
Instagram
Sndjety
Yeni bir SSD almayı düşünüyorum ama fazladan para verip okuma yazması yüksek bir SSD almak mantıklı mı karar veremedim. Oyunlarda ya da Adobe Photoshop kullanırken daha yüksek okuma yazma değerleri performansa ne kadar etki eder?
Adobe kısmını bilemem ama çoğu şey daha hızlı açılır

serialeris

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Yusuf
psd dosyalarını açarken büyük boyutlu resim yerleştirirken büyük boyutlu dosyaları kaydederken ve export ederken gerek png gerek jpg artısı olur

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Photoshop da profesyonelseniz M2 SSD alın. Yüksek okuma ve yazma demek; Bir dosyayı daha hızlı açılması veya yazılmasıdır yani uzun süre dosyanın açılmasını beklemesin.

Süleyman ÇAKIR-

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Photoshop kullanıyorsanız M2 SSD almalısınız.

Top Bottom