Neler Yeni

Öneri Olay Çıkaran Assassin's Creed Shadows Oyunu Hakkında Düşünceleriniz?

Sizce Oynanış güzel olursa alınır mı??

• Oy kullanan toplam üye
    58

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Beni yanlış anlamayın ama Japonların abarttığını düşünüyorum, bu sadece bir oyun, oyunun tarihi yansıtmasını bekleyemezsiniz. Kanımca Ubisoft, sadece bir Japon tarih oyunu olmaktan çıkmak için en bilinen hikayelerden biri olan "sözde siyah samuray Yasuke"yi kullanmış ve aslında köle olan bir samurayın hikayesini sadece basit bir şekilde kullanmış. dikkat çekmek için Karakteri göstermişler, çok abartıyorsunuz, bu sadece bir pazarlama taktiği ve oyunun hikayesiyle tamamlanırsa mükemmel bir oyun olacağını düşünüyorum, mutlaka alacağım. bu Benim fikrim eğer güzel olursa alıcağım siz neler düşünüyorsunzu sizce bu bir ırkçılık mı bu arada lütfen şey falan demeyin siyah tenli osmanl karakteri çıksa aynı tepkiyi verirmiydin fln arkadaşlar evet verirdim çünkü bizim tarihimizde öyle bişi geçmiyor diyelimki geçiyor SÖZDE siyahi samuray kadar bilinmiyordur bence gayet güzel bi pazarlama ben mekaniklerde valhala çıkması değilde şöyle güzel bişiler olursa almayı düşünüyorum tabi birazda uygun fiyatlı olursa buyrun buda fragmanın linki

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,213
İsim
Ahmet Sevinç
gene berbat bi oyun yapacaklar aynı formül yap geç yap geç

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,252
İsim
Ali yılmaz
Nerden bakarsan bak kral siyahi bi japon kültüründe geçen karakter saçma bence. Osmanlıda geçse bile eyw derdim ama bu daha garip geliyor dgdybj

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,585
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
eski ac ruhunu istiyorum gerçek ac çıkarsınlar ara oyun olarak olsun en azından valhala gibi büyük çaplı olmasına gerekte yok

ÖmerS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Ömer SARLUGİL
ghost of tsushima gibi bişey olacak

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eski ac ruhunu istiyorum gerçek ac çıkarsınlar ara oyun olarak olsun en azından valhala gibi büyük çaplı olmasına gerekte yok
bencede artık dlc gibi oyunlar çıkarmasın sadece ana oyunlar 9-10 yılda bir oyun çıkaran rockstardan bile razıyım en azından 4 yılda bir fln çıkarsa güzel çıkarsın umarım bu oyunun oynanışları güzeldir

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,585
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
bencede artık dlc gibi oyunlar çıkarmasın sadece ana oyunlar 9-10 yılda bir oyun çıkaran rockstardan bile razıyım en azından 4 yılda bir fln çıkarsa güzel çıkarsın umarım bu oyunun oynanışları güzeldir
1.ubisoft bunu yapamaz halka arz bir firma yatırımcılar var ve söz hakkı olan çok insan var o yüzden bu kadar büyük çaplı iş zor
2.ubisoft bi formül tutarsa onu sonuna kadar devam eder
3.ac markası tek bir oyunla gta gibi böyle yıllarca oynanıcak bi gelir getirecek bir marka değil ve bu imkansız yani o yüzden devamlı oyun çıkması gerek ama evet senin dedin gibi 3 4 sene bir gelsin ama kaliteli bişey gelsin diyorsunn buda zor çünkü ubisoft bunu denedi bir kaç oyunda ve ciddi zarar etti hatta bi ara küçülmeye gitti yani biraz zor umarım bu oyun iyi çıkarda hem biz alır oynarız hemde firma kazanır

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Gına geldi Asasinlerden. Büyük konuşmayayım da, almam.

Son düzenleme:

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Baran Kut
Ubisoft+ ile denenir (299TL Ubisoft+ Premium ile) ama hikayeyi gerçek yaşananlardan bir şekilde kıvırıp bu halde yayınlamaları ve sonra da aldığı tepkiye rağmen arkasında durmamaları garip. Susmamaları lazım ama susmayı tercih etmiş gibiler.

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
1.ubisoft bunu yapamaz halka arz bir firma yatırımcılar var ve söz hakkı olan çok insan var o yüzden bu kadar büyük çaplı iş zor
2.ubisoft bi formül tutarsa onu sonuna kadar devam eder
3.ac markası tek bir oyunla gta gibi böyle yıllarca oynanıcak bi gelir getirecek bir marka değil ve bu imkansız yani o yüzden devamlı oyun çıkması gerek ama evet senin dedin gibi 3 4 sene bir gelsin ama kaliteli bişey gelsin diyorsunn buda zor çünkü ubisoft bunu denedi bir kaç oyunda ve ciddi zarar etti hatta bi ara küçülmeye gitti yani biraz zor umarım bu oyun iyi çıkarda hem biz alır oynarız hemde firma kazanır
aslında mükkemel bi açıklama yorumun için sağol gerçekten izninle birileri laf söylerse bu yorumu göstericem .d
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ubisoft+ ile denenir (299TL Ubisoft+ Premium ile) ama hikayeyi gerçek yaşananlardan bir şekilde kıvırıp bu halde yayınlamaları ve sonra da aldığı tepkiye rağmen arkasında durmamaları garip. Susmamaları lazım ama susmayı tercih etmiş gibiler.
hayır ubisoft bu konu hakkında açıklama yaptı diyorlar şuan elimde link yok aam araştırısanız muhtemelen bulursunuz ubisoft plusa gelirse güzel olur gibi

Top Bottom