Neler Yeni

Oled monitör tavsiyesi

BabaVoss7

80+ Silver
Bu benim attığım modelde mat ekran var ve yanmalara vs karşı 3 yıl garanti vs biliyorsundur parlaklık açmam pek çok nadir durumlarda o da 1 2 saatliğine zaten kendini koruma özelliği var msı da çok sıkıntı olunca kendini korumaya alıyor ama tavsiyeni dikkate alıcam bir fiyatlarına baktım en ucuz 30k var g8 26 gösteriyor ama satıcı kaldırmış onu bakacağım yinede karşılaştırma yaptıktan sonra çok teşekkür ederim tavsiyen için
Dediğim gibi genel olarak garantiye veriyosun parayı. Teknoloji şans işi tabi. Bozulamaz diyemem ama bozulma ihtimalinede 7-8k fazla para vermek ne kadar mantıklı bilmiyorum. Mat ekran haklı olabilirsin. Parlak olsada bişey farketmiyor pek benim için zaten. Dediğim gibi ek özellik olarak pc olmadan film dizi vs de izleyebiliyorsun bu benim için önemlik bi etkendi. Bide samsung ekosistemi kullanıyorum. Genel olarak memnunum.
Rica ederim..

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Mesut ilteke
Dediğim gibi genel olarak garantiye veriyosun parayı. Teknoloji şans işi tabi. Bozulamaz diyemem ama bozulma ihtimalinede 7-8k fazla para vermek ne kadar mantıklı bilmiyorum. Mat ekran haklı olabilirsin. Parlak olsada bişey farketmiyor pek benim için zaten. Dediğim gibi ek özellik olarak pc olmadan film dizi vs de izleyebiliyorsun bu benim için önemlik bi etkendi. Bide samsung ekosistemi kullanıyorum. Genel olarak memnunum.
Rica ederim..
https://www.amazon.com.tr/Samsung-Odyssey-LS32BG850NUXUF-Quantum-Mini-LED/dp/B0BF741CXM Dediğiniz model bu değil mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu iki model arasında kaldım sizin önerdiğiniz ve bu alienware

Fiyat olarak da aynılar

BabaVoss7

80+ Silver

Benim dediğim bendeki olan bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim