Neler Yeni

🔥İndirim 🔥🔥ONKRON 2li Monitör Tutucu 814 Lira 🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Umut Can Gölbaşı
Yok hocam bir tane.
Alıntıyı görüntüle
Prime yok diye mi acaba ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kitapçığında bir tane ayağın çıkartılabileceği yazıyor mu ? Bir de bu kolda monitör dikleştirilebiliyor mu ?
Monitör dikleştirilebiliyor ancak ayağın çıkartılabileceğini sanmıyorum çünkü tek parça halinde montajlı geliyor. Belki alt kısımdan vidalarını sökerek çıkartılabilir. Kitapçık linkini ekliyorum.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,467
İsim
Olcay akbulut
mx400e göre kötü fiyatta cok uygun sayılmaz
adamlar fiyatı yanlış girmiş onla bur bir mi knk
satış sonrası adamlar trden çekildi PKMDAPFOHKADFPOHJKAD

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Umut Can Gölbaşı
İnternet sitesinde 3D modeli de mevcut sanki kolu alttan civata ile sabitlemişler gibi çok çıkabilir gibi duruyor. @Zechion

1694290494155.png

Zechion

80+ Silver
İnternet sitesinde 3D modeli de mevcut sanki kolu alttan civata ile sabitlemişler gibi çok çıkabilir gibi duruyor. @Zechion

Alıntıyı görüntüle
Kaçırdım zaten. Amazon bende fiyatı hep 1700 gösterip durdu. Normal fiyattan verse almayı düşünüyordum. Sepetimde 1 ürün vardı.

Robius

80+ Bronze
Çektim 1 adet . 2. Monitörum bile yok 😂 2. Monitörü niye alırlar veya ne için kullanırlar hiç bilmiyorum
1 kere kullanırsanız 2. monitör olmadan yapamazsınız. 60Hz'den 144Hz'e geçmek gibi bişey. 2 farklı PC gibi oluyor.

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Ertuğrul
1 kere kullanırsanız 2. monitör olmadan yapamazsınız. 60Hz'den 144Hz'e geçmek gibi bişey. 2 farklı PC gibi oluyor.
2. Monitör ne işe yarıyor işte Twitch yayıncısı değilim ki napicam 😂

Robius

80+ Bronze

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
2. Monitör ne işe yarıyor işte Twitch yayıncısı değilim ki napicam 😂
Yazılımcılar veya pc başında iş yapanlar için en gerekli şeylerden biri bence. Normal kullanıcılar da tamamen keyif için. Ben de keyfine kullananlardanım spotify-discord falan açıyorum veya video-canlı yayın açıyorum bi yandan izliyorum bi yandan oyun falan oynuyorum kullanmak çok keyifli şahsen. Alt tab atmak yerine direkt yan ekrandan ayarlıyorum yani müziği-mesaj yazmayı falan.

Son düzenleme:

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Ertuğrul
Yazılımcılar veya pc başında iş yapanlar için en gerekli şeylerden biri bence. Normal kullanıcılar da tamamen keyif için. Ben de keyfine kullananlardanım spotify-discord falan açıyorum veya video-canlı yayın açıyorum bi yandan izliyorum bi yandan oyun falan oynuyorum kullanmak çok keyifli şahsen. Alt tab atmak yerine direkt yan ekrandan ayarlıyorum yani müziği-mesaj yazmayı falan.
Peki şey yapılabilir mi , birinde oyun birinde dizi ?

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX

rrecko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Recep MARAŞ
Çektim 1 adet . 2. Monitörum bile yok 😂 2. Monitörü niye alırlar veya ne için kullanırlar hiç bilmiyorum

alışınca tek monitör kullanamıyorsun.

Alınır mı ya ? Monitör kolu lazımdı. Dikey falan yapabilir miyim bununla ? Bir de bende şuan tek monitör var, diğer kolun çıkma imkanı var mıdır ?
27" Aoc C27G2AE monitörü taşır mı ? Curved.

Ekleme yapayım. Bende kargo falan almıyor. Toplam 690TL'ye geliyor. Fiyatı çok iyi geldi gözüme, kaçırmak istemiyorum. İyiyse yapıştıracağım direkt.
Alıntıyı görüntüle

Bir ekleme daha yapayım. Ödemeyi bitirmeye geldiğimde adresi tekrar seçmemi istedi. Tekrar seçince 1700 lira oldu.

İthalat + kargo ücreti istedi. Ben de almadım. 1700 liraya NB'ler var.
ithalat ücreti neden almadı sizden ?

Top Bottom