Neler Yeni

Opel insignia otomatik geri vites vuruntu

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bir de kartta sıkıntı var diyen adam direkt arabaya bakmadan söyledi bunu arabayı gosterdik en ucuz 6 bin olur dedi ondan sonra baska bir şanzımancıyı aradik(belki tanırsınız avni usta) o da dedi ki ben kendime bile kart takmaya güvenmiyorum dedi siz teknik servise gidin dedi onların makinesi farklı oluyor dedi siz 6bin verirseniz ( en ucuz 6bin) yazık olur dedi ve benim dusuncem bu adamın parada pulda gözü olsaydı kendine cagirirdi gelin bende yaptirin diyip 10bin fiyat da verebilirdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Denizgezen
Hocam dediğim gibi bakmak lazım bu arabaya
Bir yağ değişimi ile denenmeli bence yukarı da attım zaten resmini. Bizim gittiğimiz şanzımancı sökmüyor dahi o kadar yoğun birde bende numarası yok.

Exofs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ömer Sönmez
Hocam dediğim gibi bakmak lazım bu arabaya
Bir yağ değişimi ile denenmeli bence yukarı da attım zaten resmini. Bizim gittiğimiz şanzımancı sökmüyor dahi o kadar yoğun birde bende numarası yok.
yok zaten yarın arayacağız servisi bilgi alacağız sonra iste adaptasyon yag degisimi falan olur insallah dua edin valla yeni arabada böyle olması kötü oldu ama kronik sorunmuş zaten

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
yok zaten yarın arayacağız servisi bilgi alacağız sonra iste adaptasyon yag degisimi falan olur insallah dua edin valla yeni arabada böyle olması kötü oldu ama kronik sorunmuş zaten
Hocam gerçekten yardımcı olmak isterim size fakat bizde şanzıman açmıyoruz
Motorla ilgileniyoruz şanzıman işinde şanzımancı on numara yapıyor ama biz açmıyoruz işte o kadar bilsem yardımcı olayım.

Exofs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ömer Sönmez
Hocam gerçekten yardımcı olmak isterim size fakat bizde şanzıman açmıyoruz
Motorla ilgileniyoruz şanzıman işinde şanzımancı on numara yapıyor ama biz açmıyoruz işte o kadar bilsem yardımcı olayım.
yok yok yeteri kadar oldunuz zaten de sadece biraz gerginlik var icimde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,348
Üyeler
158,084
Son üye
neggs
Top Bottom