Neler Yeni

Yardım ort. 2 3 haftada sıfırdan biten hikaye oyunu önerisi var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uğur Deniz
Sistemim 8 gb ram 1650 şeklinde ve laptop. oynamak için eski oyunlarını ve serisini oynama zorunluluğu olmayan , yani hikayesi ile eski oyunları çok bağlı olmayan ve sıfırdan başlayıp 2 3 haftada bitirebileceğim hikaye oyunları önerilerinizi bekliyorum . ( örneğin serinin üçüncü oyunu olan ama direkt önceki oyunları oynamadan 3 . oyundan başlanabilen hikaye oyunu )

Gurkanpiro

80+ Gold
Sistemim 8 gb ram 1650 şeklinde ve laptop. oynamak için eski oyunlarını ve serisini oynama zorunluluğu olmayan , yani hikayesi ile eski oyunları çok bağlı olmayan ve sıfırdan başlayıp 2 3 haftada bitirebileceğim hikaye oyunları önerilerinizi bekliyorum . ( örneğin serinin üçüncü oyunu olan ama direkt önceki oyunları oynamadan 3 . oyundan başlanabilen hikaye oyunu )
rdr2 var ama sistemin kaldırırmı bilemem

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Eğer oynamadiysan God of war. Serinin hiç bir oyununu oynamadım ama çok zevk aldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uğur Deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,655
Üyeler