Neler Yeni

Orta okulda sinifta kalmak varmı

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Mert Aydınlı
Kardeşim var benim 7. Sınıfa gidiyor epey bir devamsızlık var kalırmı orta okulda sınıfta kalma yok diye biliyorum

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Furkan Yıldız
Kardeşim var benim 7. Sınıfa gidiyor epey bir devamsızlık var kalırmı orta okulda sınıfta kalma yok diye biliyorum
kalmaz bende 8.sınıfım şuan bi arkadaş var 2 ay devamsızllık yaptı ama kalmadı kardeşinde kalmaz merak etme ama okulunu aksatmasın

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
devamsızlıktan bırakmazlar, hocalara kalmış

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,324
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
çok eskiden bahsedeceğim, yaklaşık 9 sene önce falan 70-80 gün devamsızlık yapmıştım hiç bir şey olmamıştı

EfoWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Süleyman Efe Erdoğmak
İlgilendiği Kategoriler
İç Donanımlar, Çevre Birimleri, Cep Telefonları, Konsollar, Ağ Sistemleri
Okula gitmiyorsa açıkortaokula yazılabilir isterse. Kayıtlar açık mı kapalı mı bilmiyorum tabi.

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Mert Aydınlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki hocalarım bir şey soracağım ben babam işçi 6. Sınıfta bıraktı okulu zaten o yaşlardada okula haftada 1 falan gidiyormuş ve diğeri günler işe gidiyormuş sonra sınıfta kalmış ve dahada okumamış peki o nasıl kaldı acaba notlarımı düşüktü benim kardeşim notlar iyi

Caiqen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Salih Özdemir
Peki hocalarım bir şey soracağım ben babam işçi 6. Sınıfta bıraktı okulu zaten o yaşlardada okula haftada 1 falan gidiyormuş ve diğeri günler işe gidiyormuş sonra sınıfta kalmış ve dahada okumamış peki o nasıl kaldı acaba notlarımı düşüktü benim kardeşim notlar iyi
eskinin sistemi farklı şuanın sistemi farklı kim bilir kaç yıl önce

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Salih ÇARDAK
Konu not ise kalmak yok; ancak devamsızlık üst limitini aşması durumunda idarenin kanaati devreye giriyor. Öğrenci genel olarak sınıfta bırakılmıyor. Sürekli devamsız olarak listede ismi olan öğrenciler sınıfta kalıyor.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,732
İsim
Emre Zengin
Lise de de kalma yok. Daha doğrusu bizim okul 1997 de kurulmuş. Bu zamana kadar herkesi geçirmişler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,928
Üyeler
156,701
Son üye
crescent2018
Top Bottom