Neler Yeni

Yardım Otomatik vites ehliyeti hakkında?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
Herkese selamlar otomatik vites ehliyet almayı düşünüyorum da düz vites düşünmüyorum çoğu kişi sen bayan mısın diyor onu onlar sürer diyor ama ben otomatik ehliyet almak istiyorum sizin düşünceleriniz nelerdir sonuçta parası gidecek olan benim?
Biraz dene olmuyorsa otomatik al bende manuel kullanamıyorum yapacak bir şey yok ha bu yaz sürmeye çalışacağım

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
Yani benle alay etmelerinden endişeleniyorum ama benim hür idarem değil mi para bende çıkacak değil mi
Endişelenme ben 15 yaşındayım benlede arkadaşlarım dalga geçiyor geçen sene sınıfımda ki kızda benle dalga geçmişti ama sevdiği araba otomatikti biraz garip insanlar .
Bence manuel araba dediğin bg yüksek olacak o zaman zevki olur ama düşük bg li arabalarda manuel eziyet gibi.

Sedanda yarı otomatik güzel olurda SUV da tam otomatik çok iyi bı calistirirken vites atıyorsun bide durunca stressiz ne güzel.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,512
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Hakan Keser
Yani benle alay etmelerinden endişeleniyorum ama benim hür idarem değil mi para bende çıkacak değil mi
Alay etmelerinden endişelenmekte haklısınız çünkü edilecek. Neden düz yerine otomatik almak istiyorsun ki? Aynı para . Zor bir şey de değil. Kadınlar genelde daha panik oldukları ve refleks sistemi erkekler kadar gelişmiş olmadığından manuel beceremiyorlar. Bu sebepten otomatik ehliyeti kadın ehliyetidir algısı oluştu haklı olarak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Semih
Herkese selamlar otomatik vites ehliyet almayı düşünüyorum da düz vites düşünmüyorum çoğu kişi sen bayan mısın diyor onu onlar sürer diyor ama ben otomatik ehliyet almak istiyorum sizin düşünceleriniz nelerdir sonuçta parası gidecek olan benim?
Dostum manuel ehliyet almak bence daha avantajlı. Süreceğin araç otomatik olsa bile günün birinde mecburiyetten manuel araç kullanman gerekebilir, bu gibi bi durumda sıkıntı yaşamaman için bence en mantıklısı manuel ehliyet alman. Sınavdan kalırım debriyajı kaçırırım diye düşünüyorsan bence yanlış bi düşünce. Eğitimde zaten bol bol pratik yapacaksın 1 kaçırırsın 2 kaçırırsın 3. sefer olayı kavrarsın. Ben ehliyet aldığım zaman düz vites araba kullanmayı neredeyse bilmiyordum denebilir ama derslerde rampa kalkışı ışıklarda kalkış derken 2-3 derste zaten olayı çözdüm ve bir daha sıkıntı yaşamadım.

Top Bottom