Neler Yeni

🔥İndirim Outemu switchler 70x 285tl

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
muhammet emin çetinkaya
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
34,77TL 90%OFF | Outemu anahtarı mekanik klavye anahtarı 3Pin Clicky lineer dokunsal sessiz anahtarları RGB LED SMD oyun MX anahtarı ile uyumlu
Mesaj otomatik birleştirildi:

kang white mı almak mantıklı bunlardan mı almak mantıklı

kang white

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,943
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Kod ve yazı yazmak için hangisini tavsiye edersiniz? Şu an rog strix scope rx red switch kullanıyorum. Yanına bir tane custom çekmek istiyorum.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,264
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
34,77TL 90%OFF | Outemu anahtarı mekanik klavye anahtarı 3Pin Clicky lineer dokunsal sessiz anahtarları RGB LED SMD oyun MX anahtarı ile uyumlu

kang white mı almak mantıklı bunlardan mı almak mantıklı

kang white
Clicky hangisini tavsiye edersiniz blue hariç?

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Arnold Ciwardagexer
Outemunun bu switchleri kalitesiz, almayın. Gamepower bir klavyeden farkı kalmaz klavyenizin bunlar yerine kang white holy panda gibi muadil switchlere bakın onlar da aynı fiyat. Outemunun dust proof olan versiyonu biraz daha iyi alacaksanız onu alın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
muhammet emin çetinkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Outemunun bu switchleri kalitesiz, almayın. Gamepower bir klavyeden farkı kalmaz klavyenizin bunlar yerine kang white holy panda gibi muadil switchlere bakın onlar da aynı fiyat. Outemunun dust proof olan versiyonu biraz daha iyi alacaksanız onu alın.
Dust proof mu kang white mı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
hamza ersoy
sen bilgi sahibi birine benziyorsun. en tok sesi hangi switchde alırım? DANN DANN DANNN böyle

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,264
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Blue gibi clicky güzel kaliteli bir switch önerebilir misin agam

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Arnold Ciwardagexer
Dust proof mu kang white mı.
Kang white.
sen bilgi sahibi birine benziyorsun. en tok sesi hangi switchde alırım? DANN DANN DANNN böyle
En toku tactile olanlar verir clicky switchler gibi kafa ütülemez. Holy panda tactile ona bakabilirsiniz Aliexpress'de 70 tanesi 180 TL gibi bir şeydi.
Blue gibi clicky güzel kaliteli bir switch önerebilir misin agam
Hocam Redragon switchleri o kadar iyi değil ama Outemudan her türlü iyidir. Aklıma redragondan başka clicky gelmiyor şuan.

Bu arada bu switchler diğerlerine göre pahalıymış ay başlarında veya özel günlerde acayip indirimler oluyor o zamanlarda ucuza alabilirsiniz.

hocam bunlar 3 pinli 2 pinli olanları varmı
Yayın bulunduğu kısım 3. pin olarak geçiyor. PCB'de gördüğünüz switchin ortasının girdiği o büyük delik o.

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
hamza ersoy
Kang white.

En toku tactile olanlar verir clicky switchler gibi kafa ütülemez. Holy panda tactile ona bakabilirsiniz Aliexpress'de 70 tanesi 180 TL gibi bir şeydi.

Hocam Redragon switchleri o kadar iyi değil ama Outemudan her türlü iyidir. Aklıma redragondan başka clicky gelmiyor şuan.

Bu arada bu switchler diğerlerine göre pahalıymış ay başlarında veya özel günlerde acayip indirimler oluyor o zamanlarda ucuza alabilirsiniz.
bana müsait olunca kast ettiğiniz switchlerin ses testini linkler misiniz ben bi aratıyorum envai çeşit ses çıkıyor hepsi de farklı olduğundan gerçek sonuca ulaşamıylrum

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Arnold Ciwardagexer
bana müsait olunca kast ettiğiniz switchlerin ses testini linkler misiniz ben bi aratıyorum envai çeşit ses çıkıyor hepsi de farklı olduğundan gerçek sonuca ulaşamıylrum
Hocam bu ses genel olarak klavyenin yapısına göre değişiyor. Bunu toklaştırmak için çeşitli modlamalar yapmanız lazım Youtubeden bakabilirsiniz. O yüzden her klavyeden farklı ses çıkıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,154
Üyeler
148,986
Son üye
emirhanvarol
Top Bottom