Neler Yeni

Öneri Oyun için kulak içi kulaklık önerisi

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

42877

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
@mgnary bir arkadaşıma sordum Discord'da ve aldığım cevap şu:
1612088464142.png

Hiç olmadı al, dene. Beğenmezsen iade et.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
@mgnary bir arkadaşıma sordum Discord'da ve aldığım cevap şu:
Alıntıyı görüntüle
Hiç olmadı al, dene. Beğenmezsen iade et.
ilginiz için çok teşekkür ederim. sağ olun. galiba alıp deneyeceğim. teşekkürler.
ama galiba hijyen açısından iade kabul etmeyecekler. "Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir." şeklinde açıklama getirmişler.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Alıp denedikten sonra da nasıl olduğunu bana geri bildirebilir misiniz? Ona göre bu kulaklığı öneririm veya önermem.
tabi ki alırsam denedikten sonra size yazacağım. ama iade olmaması konusuna baktıktan sonra. teşekkürler tekrardan.

42877

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
ama galiba hijyen açısından iade kabul etmeyecekler. "Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir." şeklinde açıklama getirmişler.
Technopat'ta bu konu ile ilgili bilgili bir kişinin sözünü aşağıya koyuyorum:
1612088980916.png

İade edebilirsiniz, muhtemelen hiçbir sıkıntı olmayacaktır. Olursa bile THH'ye başvurursanız paşa paşa alırlar.

Konuyu okumak isterseniz:

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Technopat'ta bu konu ile ilgili bir kişinini sözünü aşağıya koyuyorum:
Alıntıyı görüntüle
İade edebilirsiniz, muhtemelen hiçbir sıkıntı olmayacaktır. Olursa bile THH'ye başvurursanız paşa paşa alırlar.

Konuyu okumak isterseniz:
teşekkür ederim. güzel bilgilendirme.

Top Bottom